Zavrieť

Porady

konci mi RD zamestnavatela nahanam 2 tyzdne

Zdravim, konci mi RD chcem so zamestnavatelok doriesit pracovny vstah volam tam, pisem mail kazdemu z firmy a nic z toho. Byvala sefka uz tam nepracuje, byvaly riaditel tam uz tiez nieje. Office manager je na materskej a riaditelka kancelarie mi k tomu nevie nic povedat. Jediny kto sa mi k tomu moze vyjadrit je samotna riaditelka ale tu bombardujem tiez a nic. Co sa da robit? Riaditelka tam je max 4 hod./tyz. A chodit kazdy den na druhy ooniec Ba. Veru nebudem. Ps sory za gram. Ale som uz tak vytocena, ze uz ani nemyslim. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    podľa ZP, § 166 ods. 3 platí

    (3) Žena a muž písomne oznámia zamestnávateľovi najmenej jeden mesiac vopred predpokladaný deň nástupu na materskú dovolenku a rodičovskú dovolenku, predpokladaný deň ich prerušenia, skončenia a zmeny týkajúce sa nástupu, prerušenia a skončenia materskej dovolenky a rodičovskej dovolenky.

    zašli mu písomnú žiadosť (na doručenku), kedy nastupuješ po RD do práce......
    ak nebudú reagovať, nastúp do práce ......

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    rakovska Pozri príspevok
    Este sa chcem spytat, treba im to poslat o kolko skor ako by som nastupila? Dakujem
    Treba len čítať príspevky, vyššie v 2. to už uvedené máš.

    rakovska je offline (nepripojený) rakovska

    rakovska
    hej hej to sa sem omylom dostalo. Ďakujem za upozornenie. No ja som im síce písala žiadosť ale písala som ju 19.1. s terminom nastupu 5.2. resp. 6.2. kedže je 5 nedela. Odvolala som sa v žiadosti na neuspešné skontaktovanie zodpovednej osoby a taktiež o snahuosobneho stretnutia od začiatku januára. A aj tak sa mi nikto neozval. No nič ved tam 6.2. dojdem a uvidím. Len najviac ma serie to,že je to firma ktorá ludom pomaha a podporuje ich. Nechcem menovať...

    konci mi RD zamestnavatela nahanam 2 tyzdne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.