Zavrieť

Porady

Zmeškal som podpisovanie na úrade práce- Čo mám robiť?

Zdravím! Som tu nový, preto sa hneď na začiatok ospravedlňujem za zlé vybratie kategórie, no nemala som poňatia, do akej kategórie môj problém vložiť.

Môj problém spočíva v tom, že som zmeškal podpísanie na úrad práce a neviem čo robiť.



Za všetky rady vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Namiesto cakania na odpovede pri PC je urcite pre teba lepsie ist osobne na UP a vysvetlit...snad uznaju. Bud ich ukecas,alebo ta vyyradia z evidencie.

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    u nás pomáha iba vystavená PN od lekára, nie na výmenom lístku ale kladenka (i keď napr. na jeden deň.)

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    JustBreathe Pozri príspevok
    Zdravím! Som tu nový, preto sa hneď na začiatok ospravedlňujem za zlé vybratie kategórie, no nemala som poňatia, do akej kategórie môj problém vložiť.

    Môj problém spočíva v tom, že som zmeškal podpísanie na úrad práce a neviem čo robiť.



    Za všetky rady vopred ďakujem
    Musíš upresniť, aké podpísanie. A ešte aj to, či si on, alebo ona, lebo raz píšeš tak, raz onak. Na ÚP sa nechodí len podpisovať, ale aj preukázať, že si hľadáš prácu.

    KatarinaNR je offline (nepripojený) KatarinaNR

    KatarinaNR
    no ja som raz volala, na úp že nemôžem prísť a "teta" na úrade mi povedala, že ma vyradia z evidencie, tak som sa z iného mesta musela trepať podpísať sa

    majka 62 je offline (nepripojený) majka 62

    majka 62
    Záleží aj od toho ako dlho meškáš, či sú to hodiny, prípadne dni - koľko? A samozrejme dôvod. Každopádne čím skôr sa dostaviť a vybaviť to.

    marleau je offline (nepripojený) marleau

    marleau
    Povedz im,že si si hľadal prácu a musel si kvoli tomu odcestovať a nestihol si im zavolať,že si tam aj prespal a ich telefón si nemal po ruke.Vraj si uprednostnil šancu na prácu pred návštevou ÚP.Ak sú normálni,tak to pochopia alebo nech ti prácu dajú oni.S prípadným potvrdením by problém nemal byť.

    Zmeškal som podpisovanie na úrade práce- Čo mám robiť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.