Zavrieť

Porady

Skúsenosť s tvorbou e shopu.

Dobrý deň,

potrebovala by som sa poradiť resp. odporučiť na niekoho, kto má skúsenosť s tvorbou e-shopu pomocou predplatených systémov
od BiznisWeb, webreal a pod.

Strávila som už dlhé hodiny tvorbou takéhoto e-shopu, ale nejako nie som úspešná.
Hľadám niekoho(najlepšie z okolia NR,NZ) kto mi takyto e-shop vytvorí.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Atomer.sk je offline (nepripojený) Atomer.sk

    Systém na tvorbu eshopov a web stránok. ...viac Atomer.sk
    A v com nie si uspesna konkretne? Pokial nezadas presnejsiu otazku, ludia ti nebudu vediet poradit.

    maxim99 je offline (nepripojený) maxim99

    maxim99
    Asi máš pravdu zle položená otázka.

    Ja v podstate hľadám niekoho kto by mi takýto e-shop vytvoril.

    Resp. obyčajne si viem s vecami, ku ktorým je návod dobre poradiť. Všetky tieto spoločnosti, ktoré takýto produkt ponúkajú
    uvádzajú text e-shop ľahko a rýchlo.No ale podľa tejto mojej skúsenosti mám pocit,že to až také ľahké a už vôbec rýchle nie je.
    Preto sa pýtam či si niekto takýto e-shop vytvoril sám( laik v problematike ), alebo ušlo niečo iba mne.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    maxim99 Pozri príspevok
    Asi máš pravdu zle položená otázka.

    Ja v podstate hľadám niekoho kto by mi takýto e-shop vytvoril.

    Resp. obyčajne si viem s vecami, ku ktorým je návod dobre poradiť. Všetky tieto spoločnosti, ktoré takýto produkt ponúkajú
    uvádzajú text e-shop ľahko a rýchlo.No ale podľa tejto mojej skúsenosti mám pocit,že to až také ľahké a už vôbec rýchle nie je.
    Preto sa pýtam či si niekto takýto e-shop vytvoril sám( laik v problematike ), alebo ušlo niečo iba mne.
    ano, mam webareal ... no rychle to nie je, eshop musis naplnit obrazkami a textami - ale ovladanie je v pohode

    maxim99 je offline (nepripojený) maxim99

    maxim99
    Ďakujem za odpoveď.

    moja otázka robila si si ho sama? Máš pôvodnú grafiku?? Myslím tým vzhľad úvodnej stránky a pod.

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    maxim99 Pozri príspevok
    Ďakujem za odpoveď.

    moja otázka robila si si ho sama? Máš pôvodnú grafiku?? Myslím tým vzhľad úvodnej stránky a pod.
    ano, sama som si ho robila, sablonu som si vybrala z ich ponuky a mam vlastny obrazok vlozeny do hlavicky

    avalik je offline (nepripojený) avalik

    avalik
    ano pochopila, lebo mam aj iny eshop a ten som si dala robit na objednavku - takze vela veci z administracie mi uz bolo znamych

    poslala som ti SS

    maxim99 je offline (nepripojený) maxim99

    maxim99
    Neviem odpovedať na SS, pretože nemám 15 príspevkov?
    Je to tak?
    Naposledy upravil maxim99 : 04.02.12 at 20:29 Dôvod: oprava

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.