Zavrieť

Porady

Čerpadlo na solarny pohon.

Zdravim nema niekto skusenosti s kombinaciou jazierkove cerpadlo plus napajenie so solarneho panelu??? Niekto to tu uz spomenul ale nijako viac sa o tom nerozpisal. Potreboval by som viac info napriklad ake cerpadlo pouzit aky panel ( vraj su z ciny za velmi dobru cenu lebo u nas je to predrazene) a nejaky skusenosti s prevadzkou. DIky.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alchstuip je offline (nepripojený) alchstuip

    alchstuip
    Vlani sme taketo cerpadlo kupili, je to vlastne fontanka, fotoelektricky panel odhadom 30x50 cm, 24 V, samozrejme made in China. Objednavali sme to z nejakeho slovenskeho webshopu, boli problemy s dorucenim, cakali sme asi 2 mesiace. Nainstalovali sme ho az na jesen, kedze prislo neksoro, vlastne fungovalo len par dni, ale celkom sa nam pozdavalo. Pri plnom osvieteni panelu to striekalo dost silno, dokonca aj pod mrakom to ako tak ide.
    Ak by som teraz objednavali nieco take, urcite by som sa sanzil to objednat priamo z Ciny, bude to lacnejsie a mozno aj rychlejsie.

    wabi je offline (nepripojený) wabi

    wabi
    Videl som to na niektorej výstave, ale bolo to dosť drahé. Solárny panel dobíjal autobatériu a tá poháňala malé čerpadielko...

    Čerpadlo na solarny pohon.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.