Zavrieť

Porady

prilohy k danovemu priznaniu

Pekny den,
chcela by som sa spytat ci je nutne vyplnit aj oddiely ktore mam prazdne (prijmy z kapitaloveho majetku, danova strata...) kedze tam nemam nic mam tam dat vsade 0 alebo to nevyplnam? Ake vsetky potvrdenia je nutne k danovemu priznaniu prilozit? Viem ze musim dat potvrdenie od zamestavatela ale mam pridat aj najomne zmluvy ak prenajim byt? A ak chcem darovat 2% dani na detsku onkologiu tak musim prilozit aj tlacivo od nich?
Dakujem velmi pekne a prajem prijemny den
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    - vypĺňaš len tie časti DP, ktoré sa Ťa týkajú
    - prílohy v Tvojom prípade - originál Potvrdenia o príjme... od zamestnávateľa, ak si uplatňuješ DP, tak aj kópia RL dieťaťa
    - ak chceš darovať 2% dane - toto vypisuješ priamo do DP, žiadne tlačivo už "neriešiš"

    osky je offline (nepripojený) osky

    osky
    ahojte,chcem sa len opytat,aj ked mimo temy:

    v akom subore sa daju este posielat prilohy?
    totiz Word nemam a do PDF sa neda dopisovat.potrebovala by som to na text na diplomovu pracu ktoru mi dotycna osoba posle na obhliadku a ja by som jej do toho mohla este daco dopisat.neviem vsak co moj PC zvladne,tak ma zaujima,co este existuje.vdaka.

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    osky Pozri príspevok
    ahojte,chcem sa len opytat,aj ked mimo temy:

    v akom subore sa daju este posielat prilohy?
    totiz Word nemam a do PDF sa neda dopisovat.potrebovala by som to na text na diplomovu pracu ktoru mi dotycna osoba posle na obhliadku a ja by som jej do toho mohla este daco dopisat.neviem vsak co moj PC zvladne,tak ma zaujima,co este existuje.vdaka.
    ... o čom točíš?!

    prilohy k danovemu priznaniu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.