Zavrieť

Porady

Povinnosti voci SP a ZP pri preruseni RD a nastupe do prace

Dobry den prajem,

Som matka cerpajuca RD a dna 7.3.2012 som dohodou ukoncila pracovny pomer s mojim zamestnavatelom, zaroven som sa ale od 8.3.2012 zamestnala v mojej spolocnosti. Kedze asi nemozem hned v ten isty den opat nastupit na RD (zo zakona je potrebne to oznamit zamestnavatelovi mesiac vopred), rozhodla som sa, ze mesiac budem "pracovat", vyplatim si mzdu a zaplatim odvody, nasledne ale opat planujem nastupit na RD. Ne su mi ale celkom jasne moje povinnosti voci SP a potrebovala by som si to ujasnit. Takto svoje povinnosti chapem ja, ak sa mylim prosim opravte ma:

1. Ja v pozicii matky/zamestnanca:
- podam na SP registracny list, na ktorom sa odhlasujem ako poistenec statu a to od 8.3.
- mam nejaku povinnost aj voci ZP?

2. Ja v pozicii svojho zamestnavatela:
- prihlasim zamestnanca (seba) na SP s datumom vzniku poistenia 8.3.
- je mojou povinnostou oznamit aj prerusenie rodicovskej dovolenky zamestnanca a s akymi datumami? co presne vyplnit v reg.liste?
- prihlasim zamestnanca (seba) na ZP s datumom vzniku poistenia 8.3.
- mam nejake dalsie povinnosti voci ZP? ako napr. oznamit prerusenie cerpania rodicovskej dovolenky novoprijateho zamestnanca? A co presne vyplnit na oznameni?

Mam nejake dalsie povinnosti???

No som z toho trosku zmatena, kedze som taky pripad zatial nemala....

Vopred dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Klara321 je offline (nepripojený) Klara321

    Klara321
    Dnes som si co to nastudovala a v pondelok si to este overim v SP a ZP, malo by to byt takto:
    1. Ja v pozicii zamestnanca/matky:
    - podam do SP registracny list na ktorom sa odhlasim z dochodkoveho poistenia a to k 7.3.2012
    - do ZP nenahlasujem nic
    Ked o mesiac neskor opat nastupim na RD:
    - podam do SP opat registracny list, ktorym sa prihlasim ako poistenec statu na dochodkove poistenie z dovodu cerpania RD a to od 8.4.2012 + vyhlasenie ze sa riadne staram o dieta
    - na ZP opat nenahlasujem nic

    2. Ja v pozicii svojho zamestnavatela:
    - prihlasim sa ako zamestnanec na SP s datumom vzniku poistenia 8.3.2012
    - prihlasim na ZP ako zamestnanec : kod zmeny 2, platnost zmeny Z
    - zaroven na oznameni na ZP uvediem zaciatok cerpania rod.prispevku od 8.3.2012: kod zmeny 1C, platnost zmeny Z (urobim to preto, pretoze moj predchadzajuci zamestnavatel ma odhlasil aj ako svojho zamestnanca aj ako poberatela rodicovskeho prispevku)
    Ked o mesiac neskor nastupim opat na RD:
    - podam na SP 1 reg.list - prerusenie - dovod prerusenia "6" RD a kazdy mesiac budem posielat mes.vykazy, kde budem uvadzat pocet odprac.dni "0"
    - na ZP podam oznamenie kde sa k 7.4.2012 odhlásim ako zamestnanec, kedze nebudem mat prijem: kod zmeny 2, platnost zmeny K

    Prosim Vas mozete si to niekto precitat, aj ked je to trosku komplikovane a vyjadrit sa??? Vopred dakujem

    Povinnosti voci SP a ZP pri preruseni RD a nastupe do prace

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.