Zavrieť

Porady

globo lampa

Prosím, má niekto skúsenosti s Globo Lighting lampou, ktorá imituje elektrický výboj? Je síce len na 12V a keď sa dotknete gule, ktorá je zo skla, elektrický paprsok sa nasmeruje na miesto dotyku a cítite, ako prechádza týmto miestom. Je to vhodná „hračka“ aj pre deti?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    vlado6363 Pozri príspevok
    Prosím, má niekto skúsenosti s Globo Lighting lampou, ktorá imituje elektrický výboj? Je síce len na 12V a keď sa dotknete gule, ktorá je zo skla, elektrický paprsok sa nasmeruje na miesto dotyku a cítite, ako prechádza týmto miestom. Je to vhodná „hračka“ aj pre deti?
    ....čo sú to deti ...???

    Tie moje majú dosť nad tú dvadsiatku , takže v pohode....

    Vnučka má 2 1/2 .....jej teda určite nie....!!!!

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    vlado6363 Pozri príspevok
    ..5 1/2 roka..mám záujem o serióznu odpoveď aj s odôvodnením...ďakujem
    Keď je seriózne zadanie , prichádza aj seriózna odpoveď ....teda aspoň ja tak robím ...

    Takže , uvážil by som nad všetkým možným ...pokiaľ je dieťa menšie , určite by som z bezpečnostných dôvodov niečo také nie ...
    Ide o to , že takéto deti sú aj dosť zvedavé .....a pokiaľ sa akože " nič nestane " , tak si dieťa nemusí dávať pozor a môže stratiť ten prirodzený rešpekt pred tou elektrinou ....

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    vlado6363 Pozri príspevok
    buchač, hovorím o tejto "hračke", poznáš to???
    ...hračka v úvodzovkách nie je hračka ...

    ...aj ja mám doma nejakú tú ...že " hračku "...ale deťom do X rokov sú neprístupné ...dospelý tiež iba pod dozorom , pokiaľ príslušné lajstro nemá ...

    ...a inak ???....predsa som už odpovedal ,alebo snáď nie ???.......pred nebezpečnými a " nebezpečnými " mám prirodzený rešpekt ...

    Konkrétne ???...
    Dostal som ranu aj od nebezpečnej a aj od " nebezpečnej " hračky ...obe dve znamenali pre mňa v tú chvíľu šok - poriadny...
    Po tej jednej rane som sa spamätal po chvílke...
    Po tej druhej som mesiac každý deň navštevoval chirurgiu , že na preväzy - jazvu mám dodnes...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.