Zavrieť

Porady

ako začať s billboardmi???

Dobrý deň prajem, chcela by som poprosiť už skúsených o zopár rád.
Som tu nová takže neviem či sa tu už niečo podobné riešilo
Chcela by som začať s výstavbou billboardou, ale mám menší problém okrem toho, že chcem billboardy prevádzkovať na svojom pozemku chcela by som ich prevádzkovať aj na cudzích pozemkov, ale keďže si neviem poradiť s tým kde zistiť ako na to kde čo vybaviť, a hlavne si neviem poradiť s tým kde mám zistiť kto je vlastníkom pozemkov prípane kde vybaviť povolenie na zrealizovanie billboardov.
Za Vaše rady vopred ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    niesisam je offline (nepripojený) niesisam

    Bývalý elektrofachman -silnoprúd, na volnej nohe - internet, ...viac niesisam
    Mám taký dojem -že v tomto je u nás konkurenčný boj. Nikto Vám nedá asi rady v tomto smere. Velké firmy majú dojednané billbordy rok - dva dopredu...
    Ďalej si myslím,že by mali byť bilbordy regulované ... lebo je ich aj tak spústa.....
    Čo je tiež na zamyslenie , že účinnosť ( Tá sa Vás asi netýka ) je bez opakovačiek minimálna...
    Nie je to podľa mňa v dnešnej dobe schodná cesta na podnikanie ...
    Skúste šťastie na internete -tu sa hýbe s otvorenými očami spústa zákazníkov... môžete si tu svoj marketing -plochu, či priestor zaradiť tak, aby Ste mali z toho s malou investíciou veľký zisk.
    No ako prevratný marketingový ťah považujem videomarketing. Toto je trend - skúste zasielanie videoemailov - službu môžte mať zadarmo . risknem to dám sem pre vás link: trend.iwowwe.com/free

    ako začať s billboardmi???

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.