Zavrieť

Porady

výkazy

dobrý deň,

vedeli by ste mi poradiť, či sa menili výkazy (súvaha, výsledovka) pre svb na rok 2011.
Používala som výkazy pre účtovné jednotky, ktoré nie sú založené alebo zriadené na podnikanie NUJ 1-01 a NUJ 2-01. Len by som potrebovala vedieť, že či sú nové, alebo môžem použiť tie čo v roku 2010.

Ďakujem za odpoveď
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    peton je offline (nepripojený) peton

    peton
    Vanita, výkazy máš v téme Účtovné výkazy na druhej strane, kde nájdeš aktuálne znenie.

    katarinqua je offline (nepripojený) katarinqua

    katarinqua
    Sú tam aj výkazy pre NO účtujúce v podvojnom účtovníctve pre rok 2011?
    Ja ich tiež neviem nájsť.

    katarinqua je offline (nepripojený) katarinqua

    katarinqua
    peton, v téme "účtovné výkazy" sú výkazy pre jednoduché účtovníctvo, príspevok č.94.
    Ja by som potrebovala vedieť, kde sú výkazy pre podvojné účtovníctvo pre rok 2011.

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    katarinqua Pozri príspevok
    peton, v téme "účtovné výkazy" sú výkazy pre jednoduché účtovníctvo, príspevok č.94.
    Ja by som potrebovala vedieť, kde sú výkazy pre podvojné účtovníctvo pre rok 2011.
    http://www.drsr.sk/drsr/slovak/danov...vykazy_pu.html

    peton je offline (nepripojený) peton

    peton
    Babenky moc sa Vám všetkým ospravedlňujem. Kto číta rýchlo, zväčša si nevšimne podstatnú vec. Nevšimol som si, že ste sa pýtali na výkazy pre podvojné účto.
    V uvedenej téme som ich uviedol a sú také isté ako v roku 2010. Ešte raz prepáčte.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.