Zavrieť

Porady

Registračná pokladňa Sam4s ER-230F

Ahoj poraďáci. chcem sa opýtať na skúsenosti s touto pokldaňou, či už negatívne alebo pozitívne.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Andropov je offline (nepripojený) Andropov

    Andropov
    Nikto na to nema certifikat aby to fiskalizoval, a ten co si vybavil nema kabel k pokladni +15€, potom sa zistilo ze bez SD karty to nepojde + 10€. Cena fiskalizacie bez zaskolenia -nakolko on sa tomu nerozumie a neuci predavat 100€. Na dalsi den ked som daval PLU do pokladne cez PC pokladna zblbla a stale pisala error, trebalo ju restarovat technikom cena 30€,Takze ma vysla uz aj 400€ a podla navodu v knizke nedokazem urobit storno vrateneho tovaru, nakolko to tam ani nieje napisane, Pisal som aj dodavatelom do Lucenca a nereaguju na to. Takze pokladnu Sam4S vobec neodporucam, zda sa ze je lacna ale ked si kupite vsetko co k tomu treba, baterku, sd kartu, kabel, tak to vobec nieje lacna alternativa.

    calimero1 je offline (nepripojený) calimero1

    calimero1
    Andropov Pozri príspevok
    Katastrofa- nekupovat!!!
    Dôvod?
    Ja mám Elcom a tiež nič moc. Stála 400 €, pritom kalkulačka z Lidla ma kvalitnejšie spracovanie.

    Registračná pokladňa Sam4s ER-230F

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.