Zavrieť

Porady

ako vyrovnat pokrceny papier

Mam klasicky kancelarsky papier, nedaval som si pozor (bol v euroobale) a v aktovke sami pokrcil. Nie je to nic strasne, ale je to velmi dolezity dokument a neviem ako by sa dal vyrovnat, aby nebolo vidiet, ze bol pokrceny. Momentalne som ho dal medzi 2 hladke knihy formatu A4 a zatazil som ho cca 40 kg, ale myslim, ze to asi nebude ono. Este som rozmyslal, prevalcovat to nejakym velmi hladkym valcom na hladkom povrchu, ale nemam taku moznost.
Nema niekto skusenost, ako to vyrovnat ??
bodliak Naprazdno prehnať (laserovou) kopírkou. Horuci valec ho vyzehli.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Nepomohlo by preskenovat ho na novy papier?

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    ja neviem kurna, papier som este nezehlil (a vobec ja som vobec nezehlil ). Uvidim co to spravi, ked to bude pod zatazou cca tyzden. Potrebujem to az cca o mesiac, takze mozem experimentovat
    Skusim mame ukradnut zehlicku a testnem si to na nejakom papiery ci to ma ucinok

    ivuliatko je offline (nepripojený) ivuliatko

    medúza medzi čučoriedkami (Július Satinský: "ČUČORIEDKY = dievčatá od 15 do 25 rokov, MEDÚZY od 30 do 80 a po osemdesiatke sú STARÉ PRAŽENICE, ktoré majú obrovský zmysel pre humor a o svete si myslia svoje"). ...viac ivuliatko
    Možno vyžehliť, ale treba najprv odskúšať na podobnom papieri.

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    arizona Pozri príspevok
    Nepomohlo by preskenovat ho na novy papier?
    nebude tam vidno to pokrčenie?
    kľudne vyžehli na nižšej teplote,ale predtým vypni naparovanie a kropenie

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    ja tlačím na a4 objednávky a potom sa mi vždy v taške pokrčia. Ale na ten istý list tlačím aj faktúru a keď ten list prejde tlačiarňou, tak je ako nový. Len teda, dôležitý dokument by som asi mala strach,a by sa v tlačiarni nezasekol

    ako vyrovnat pokrceny papier

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.