Zavrieť

Porady

Bloček z ERP + dodaci list

Ahojte,
potreboval by som poradit, predal som tovar, ako doklad som zakaznikovi dal blocek z ERP, lenze zakaznik chce k tomu este aj dodaci list.
Ked vystavujem fakturu, tak je tam napisane ze plati ako dodaci list, ale ked som dal blocek na ktorom je vycislena DPH, tak na dodacom liste DPH roclenena nemoze byt, ci? Aby sa to nahodou nepovazovalo za novu fakturu, kedze by tam boli nalezitosti faktury. Viem ze dodaci list ked inde davaju k blocku byva na nom vsetko ako na fakture, DPH je roclenena aj na blocku aj na DL, ale na blocku maju napisane aj cislo dodacieho listu ku ktoremu sa blocek vztahuje, ale ja to na blocku nemam. Takze ako mu to mam spravit (neviem naco mu to je , blocek z ERP podla mna uplne postacuje), rozclenit na tom DL DPH a uviest tam nejaku poznamku ze doci list nie fakturou, fakturou prisluchajucou k DL je blocek z ERP č... z dňa.. ?
Vopred dakujem za odpoved.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    vanessa2 je offline (nepripojený) vanessa2

    vanessa2
    ja to mavam z rôznych firiem ,že mam dodací líst , na ktorom je rozčlenený základ dan a ktomu mam doklad z ERP. na dodací list napíš neslúži ako faktura, myslim,že by si s tým nemal mať problém.

    Bloček z ERP + dodaci list

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.