Zavrieť

Porady

ford verzus citroen

Chcem si kúpiť ojazdené rodinné auto a rozmýšľam medzi Ford S-maxom a Citroenom C4 picasso. Nakoľko nemám žiadne skúsenosti s uvedenými modelmi potrebujem poradiť hlavne od majiteľov takýchto áut - ktoré je lepšie, spolahlivejsie a praktickejšie.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Ice dive je offline (nepripojený) Ice dive

    Ice dive
    ťažká to odpoveď nakoľko je veľmi málo ľudí ba priam až nula, ktorí by vyskúšali a čo to odjazdili na jednom alebo druhom aute... každý buď vychváli to svoje alebo na neho bude brutálne nadávať... takže skôr sa pobzeraj na nejakých forach venovaných danej značke a prečítaj si napríklad recenzie rôznych majiteľov... napr na www.autorecenze.cz kde nájdeš informácie z prvej ruky...

    ak ideš kupovať ojazdené, vôbec sa neorientuj podľa značky auta, ale podľa stavu, kilometrov, oporebovanosti, výbavy a ceny... nekúpiš predsa polorozpadnutý ford len preto, že je to ford, keď vedľa bude stáť celkom zachovalý citroen...
    Indeed prečo si to myslíš ?

    lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

    lujza.j
    kolega si kúpil "citóna" síce C3, predvádzačku najazdených 10 000 /ja teda predvádzačku teda nikdy/ ale jeho voľba.....najprv , že hrdzavý výfuk, potom vytešený tlmič, a teraz niečo s motorom, tak asi tak auto má ešte v záruke....
    http://www.autorevue.cz/test-citroen...bus_1/ch-41818
    http://www.google.sk/webhp?hl=sk&tab...w=1366&bih=643

    janka1710 je offline (nepripojený) janka1710

    janka1710
    ja mám citroen c4 a som s ním veľmi spokojná čo sa týka motora aj dizajnu, ale kupovali sme ho nové....... mám ho druhý rok

    palobb1 je offline (nepripojený) palobb1

    palobb1
    Ja som toto tiez riesil a vybral som si Ford a vobec nelutujem. Mam kamosa v servise a povedal mi ze Citroeny maju problemy z elektronikou, dalsi kamos ma C4 Grand Picasso a potvrdil ze sa mu kazi elektrika. nakoniec som kupil Ford C-Max a uplna pohoda

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.