Zavrieť

Porady

otravné okno ...

zdravím,
toto mi stále vyskakuje a dosť často na plochu PC
čo to je a ako to odstrániť,aby som niečo dôležité neodstránila?

vďaka
2.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Sú tieto možnosti (zatiaľ):
    A) opraviť si to: http://translate.google.com/translat...xplorer-exe%2F
    B) použiť samoopravnú funkciu systému (u Win 7): http://windows.microsoft.com/en-us/w...startup-repair
    c) použiť bod obnovy a vybrať čas, kedy to fungovalo.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Pokiaľ by to spôsoboval nejaký program, bolo by tam napísané, že xxxxxx.exe prestal reagovať a bla....bla..... Toto spôsobuje samotný správca OS (súčasť Windows) - je buď poškodený, alebo máš v PC nejakou breberku. Skús ešte preveriť počítač na prítomnosť vírusov.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Bod obnovy sa vráti do stavu, v akom bol v uvedený deň. Pokiaľ však údaje z programu ukladáš niekam na iné miesto (prípadne na iný disk) - nemá vplyv. Vplyv bude mať len vtedy, ak si medzi dňom poslednej funkčnej konfigurácie a a dnešným dňom inštalovala nejaký programn - stratia sa odkazy na ten program (i keď program bude nainštalovaný, resp. v počítači) a bude potrebné buď zadať nové cesty k nemu, aby ho systém našiel, alebo nanovo "nainštalovať" (resp. nainštalovať na pôvodné miesto, prepísať ho a zároveň vytvoriť v OS funkčné odkazy). Na dáta inde uložené to vplyv mať nebude.

    martuľa je offline (nepripojený) martuľa

    martuľa
    a čo to vlastne znamená, mám niečo chybne nainštalované, alebo má to vplyv na nejaké nainštalované programy?
    veronikasad Mne sa táto hláška tiež občas zobrazuje v krosáckych účt.programoch a vyhodí ma zo SW
    martuľa anezamrzne Ti pritomPC?

    martuľa je offline (nepripojený) martuľa

    martuľa
    ešte otázočka:
    mám nainštalovaný účt. program Oberon PU a mzdy.Ak dám stav obnovy, nemôže sa stať, že sami PC uvedie do stavu ( späť)a tým aj posunie napr.mzdy do stavu späť -spätné obdobie (nespracované? ) Možno hlúpa otázka, ale čo už....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.