Zavrieť

Porady

Odporučíte motivačnú litaratúru?

Ahojte všetci, ide leto a niekedy na nás doľahne vyčerpanie. Počas dovolenky zvyknem čítať zaujímavú motivačnú literatúru (aby som načerpala dosť pozitívnej energie na ďalší rok )

Ja odporúčam eknihu
Objavte seba, objavte šťastie

akú knihu by ste mi odporučili vy???

Veľká vďakááááááááá
Naposledy upravil arizona : 20.06.12 at 10:48
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    travina je offline (nepripojený) travina

    travina
    Inú motiváciu potrebuje dvadsaťročný človek, inú šesťdesiatročný ... sú rôzne životné situácie, ktoré tiež vyžadujú odlišné motivácie....
    Niekedy v r. 1991 som objavila knihy Louise Hay a Shakti Gawain a vtedy mi neskutočne pomohli, dnes keď to čítam, pripadajú mi to také naivnosti. Tiež by som asi potrebovala novú motiváciu.

    pe84 je offline (nepripojený) pe84

    Som právnička a mamina dvoch detičiek ...viac pe84
    viem, ze moje kolegyne boli uplne nadsene z knizky Tajomstvo (Secret), je taka bezova a nejaky cerveny medajlon je navrchu alebo nieco take, velmi ju chvalili, tak preto odporucam

    dusansl je offline (nepripojený) dusansl

    dusansl
    Okrem tej kŕmnej dávky písmeniek vrelo odporúčam dostatok správnej výživy pre Vašu telesnú schránku a samozrejme v správnych množstvách. Tá potom na dostatočne dlhú dobu spruží nielen vaše telo ale aj Vášho ducha. Dusansl
    Dakujem za vsetky doterajsie knizne odporucania...........dufam, ze este nejake pribudnu :-)

    freddy87 je offline (nepripojený) freddy87

    freddy87
    Motiváciu k čomu?

    Keď nejde o nič konkrétne ako práca, vzťahy a pod. tak potom klasiky ako

    Kam sa podel múj sýr
    Bohatý otec, chudobný otec
    Slepačia polievka pre dušu - všetky
    ...

    dusansl je offline (nepripojený) dusansl

    dusansl
    No tak prispejem aj ja svojou troškou k debate. Patrím k skôr narodeným,a už som nejaký hrniec polievky videl a dokonca aj počul zjesť. Poviem k tejto téme nasledovné:
    hoci by bola tá ,,motivačná" úchvatnosť sebe lepšia, najviac motivuje autora a vydavateľa, lebo obom prináša ,,many" a to pekne v hotovosti. V tom je je podstatný úspech.
    Ak hľadáte zmysel oddychu navrhujem nasledovný: vyvetranie hlavy od povinností, zrelaxovať a očistiť celý organizmus od svinstva, ktorým ho celý rok kŕmite, dopriať mu následne duševnú a telesnú pohodu. Takto zregenerovaná a správne vyživená dokážete celý rok frčať a nepotrebujete k tomu žiaden prídavný pohon....
    Ale to už určite najlepšie viete sama. Pekné leto praje dušansl

    MisheliQ je offline (nepripojený) MisheliQ

    študentka MisheliQ
    Odporúčam knihy od manželov Ester a Jerryho Hicks, mne sa ich knihy veľmi páčili :-)

    Odporučíte motivačnú litaratúru?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.