Zavrieť

Porady

Hokej - Torino 2006

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Supper. Vyhrali sme nad Rusmi 5:3 . Bol to perfetktný zápas a vydarený úvod. Čo na neho hovoríte?
Naposledy upravil Janka6685 : 16.02.06 at 14:35
Usporiadat
karol.za karol.za

karol.za je offline (nepripojený) karol.za

hokej som pozeral,výsledok ako má byť
ale uvidíme ako ďalej ,ale dúfam že to bude pokračovať tak ako začali s rusmi
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Janka6685
Supper. Vyhrali sme nad Rusmi 5:3 . Bol to perfetktný zápas a vydarený úvod. Čo na neho hovoríte?
Super
0 0
Ingrid G. Ingrid G.

Ingrid G. je offline (nepripojený) Ingrid G.

Bol to krásny, rýchly hokej. Dúfam, že sa im bude dariť i naďalej. Len som bola trocha nervózna zo zásahov Budaja, ale snáď bude v ďalších zápasoch istejší a obrancovia mu budú pomáhať. Držím im palce.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
U nás celá rodina nadávala, že nepostavili Lašáka, lebo je to náš rodinný hrdina. Nakoniec sme museli uznať, že aj Budaj je dobrý. Veď chytá v NHL-ke. Jeho premiéra v reprezentačnom drese dopadla na jednotku.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Huráááááááááááááááá... máme striebro - prvú medailu. Zidek získal v snowboardcrosse druhé miesto.
0 0
slovex slovex

slovex je offline (nepripojený) slovex

konečne, šikovný chlapček
0 0
dana9 dana9

dana9 je offline (nepripojený) dana9

právnik
HURÁÁÁ!!! ešte že sledujem poradu, inak by som si to ani nevšimla
0 0
Oľa Oľa

Oľa je offline (nepripojený) Oľa

Je to super, naša vôbec prvá medaila pre SR na OH. Šikulka ten Žídek.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Teraz to nandávame Lotyšsku a vedieme 4:1
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Vyhrali sme 6:3
0 0
babenko1 babenko1

babenko1 je offline (nepripojený) babenko1

Renata :-)
a hlavne ten posledný náš gol bol perfiš :-) gáborík - hossa...
0 0
blcha blcha

blcha je offline (nepripojený) blcha

To akože v robote sledujete hokej, či čo...?
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

V Galante príde do krčmy, kde pozerajú hokej štamgast a pýta sa:
"Vedieme, vedieme?"
Druhý mu odpovedá:
"Vedieme, vedieme! Aj budeme vedieť!"
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
blcha
To akože v robote sledujete hokej, či čo...?
Na majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji a hokej na zimnej olympiáde si vždy nájdem čas.

0 0
Peterf Peterf

Peterf je offline (nepripojený) Peterf

Ingrid G.
Bol to krásny, rýchly hokej. Dúfam, že sa im bude dariť i naďalej. Len som bola trocha nervózna zo zásahov Budaja, ale snáď bude v ďalších zápasoch istejší a obrancovia mu budú pomáhať. Držím im palce.
Ja som brankar a za 1. Budaj ma uplne iny styl chytania a zakladnych postojov.
2. Budaj sice vybieha za branu ale je si istejsi za branou ako Lasak. Hra stylom NHL snazi sa vychytavat narazeny puk na mantinel poza branou, a dari sa mu to.
3. Budajovi to ide s palicou dobre.. Dobre prihrava, ma stabilitu

Lasak je fajn brankar ale ma stale rovnaky styl a uz je okukany, precitany.
Presne viem co spravi v danom okamihu aky zaujme postoj je citatelny.
Lasak ide hodne do kolien co je sice ok ale lahko ho prestelia hore.. To Budaj nerobi nejde tak casto do kolien

Dnesny gol co dostal tu strelu popod vyrazacku, to bol cisto jeho gol. zly postoj neskora reakcia.

Lasak vybieha za branu ale robi tam strasne hluposti.. Cakam len kedy ho nejaky utocnik narazi a potom sa budu vsetci cudovat ako s CA.

Zhrniem to Lasak je dobry brankar, ale posledny rok nic moc nezahral len priemerny vykon a Budaj bol sice len druhym brankarom v NHL ale je vo forme. Paci sa mi jeho styl viac ako Lasakov a navyse jeho sposob chytania nieje okukany, zatial co je plus.

http://hokej-trnava.webzdarma.cz/
img00002.jpg  
img00001.jpg  
org00001.jpg  
1/1
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Vďaka, Peter, že si nám to celé objasnil, lebo Lašáka berieme všetci ako hrdinu a potom nevidíme jeho chyby a všetky zas pripisujeme inému. Keďže sa v tom vyznáš, tak ti budem veriť a nebudem zaujatá. A musím uznať, že Budaj bol dobrý.

Btw, na ten zápas s Canadou si dobre pamätám. To bol fakt "neslušný" gól.

Ale vraj zas pri včerajšom zápase bol neprávom neuznaný gól, ktorý sme dostali.
0 0
Peterf Peterf

Peterf je offline (nepripojený) Peterf

Janka6685
Vďaka, Peter, že si nám to celé objasnil, lebo Lašáka berieme všetci ako hrdinu a potom nevidíme jeho chyby a všetky zas pripisujeme inému. Keďže sa v tom vyznáš, tak ti budem veriť a nebudem zaujatá. A musím uznať, že Budaj bol dobrý.

Btw, na ten zápas s Canadou si dobre pamätám. To bol fakt "neslušný" gól.

Ale vraj zas pri včerajšom zápase bol neprávom neuznaný gól, ktorý sme dostali.
Ano bol ten gol mal platit. Hrac v case strely nestal vobec nicim v brankovisku sudca bol nas 6sty hrac
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Máme za sebou 4 víťazné zápasy. Len tak ďalej.
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Včera sme sa silou mocou snažili prehrať... Veru nie všetko nám zatiaľ vychádza. Kvapky do očí si chystám aj na zajtra.
0 0
Hlinkovx Hlinkovx

Hlinkovx je offline (nepripojený) Hlinkovx

ta som to ja :-)
no..máme síce štyri víťazstvá....ale tento štvrtý zápas bol podľa mňa fakt trápenie....vôbec to nebol zápas, na ktorý by bolo radosť sa pozerať....
ale aspoň že sme vyhrali...dúfam, že sme si všetku šťastenu nevybrali a bude stáť pri nás, keď pôjde už zase o veľa
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať