Zavrieť

Porady

Hokej - Torino 2006

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Supper. Vyhrali sme nad Rusmi 5:3 . Bol to perfetktný zápas a vydarený úvod. Čo na neho hovoríte?
Naposledy upravil Janka6685 : 16.02.06 at 14:35
Usporiadat
Peterf Peterf

Peterf je offline (nepripojený) Peterf

Jozef Mihál
Přaha je niečo iné , ako celý zbytok ČR.
Nesuhlasim len Morava je nieco ine ako cely zbytok ČR

Pozrite si clanok http://ms.hokej.sk/spravy/index.php?clanok=40328
citujem:

Zmrdi, teraz sa môžete vrátiť do Blavy!"



Zatiaľ čo slovenskí hokejisti opúšťali včera ľad so sklonenými hlavami, Česi búracali. Pri tejto radosti sa ale jeden z nich zachoval ako totálny primitív.
"Po týždni prechádzam chodbou, ktorou putujú hráči z ľadu do šatní. Slováci prví, kráčajú mlčky. Ani nie desať metrov za nimi začína rozjasaný zástup červených dresov. "Z---i , teraz sa môžete vrátiť do Blavy!" Ohua! Takto vypäté som to teda nečakal. Skúsil som zistiť, či na ľade prebiehalo národnostné podpichovanie, ale na nič som nenarazil. Bol to zrejme ojedinelý, aj keď drsný výkrik," vracia sa k pozápasovému dianiu komentátor ČT Róbert Záruba pre internetovú stránku zoh.cz.
"Slovensko zažíva podobné sklamanie ako naši fanúšikovia v rokoch 2002 a 2004. Naprv samé víťazstvá a potom porážka vo štvrťfinále. Zrazu sa im zdá byť systém jedného večera krutý. Tak ako nám v Prahe pred dvomi rokmi. Mne sa vlastne zdá play-off na jeden zápas stále trochu divné. Ale ako hovorila moja triedna učiteľka, my sme tieto osnovy nevymysleli," dodal Záruba v rámci svojej rubriky "Deníček".
C_3_photogallery_225_photos_foto_16_imagebig.jpg  
0 0
Jozef Mihál Jozef Mihál

Jozef Mihál je offline (nepripojený) Jozef Mihál

Lektor - dane, mzdy a odvody a poslanec NRSR (SaS) ...viac
Ako vieš, že ten výkrik "zmrdi..." zakričal niekto z Plzne, či Českých Budějovíc? Žeby to bol niekto z Ostravy?

Nemá cenu takto to preberať, blbci sa nájdu všade.
0 0
ajobs ajobs

ajobs je offline (nepripojený) ajobs

muž
Jozef Mihál
Ako vieš, že ten výkrik "zmrdi..." zakričal niekto z Plzne, či Českých Budějovíc? Žeby to bol niekto z Ostravy?

Nemá cenu takto to preberať, blbci sa nájdu všade.
Presne tak, dokazujme to, že sme lepší hrou a nie iba nadávkami. Nadávať vie každý, alebo skoro každý..........
0 0
Peterf Peterf

Peterf je offline (nepripojený) Peterf

A co take vyjadrenia Vyborneho na ČT na adresu Slovakov?
A vyjadrenia komentatora ČT na nasu adresu? Boze sa spamatajte..Slovaci su pre Cechov podludia a preto ich nemam rad a nikdy mat nebudem
0 0
Peterf Peterf

Peterf je offline (nepripojený) Peterf

Len tak pre zaujimavost:

pozrite si http://ms.hokej.sk/spravy/index.php?clanok=40317
Prvé ohlasy na štvrťfinále Slovensko - Česko
Prvé ohlasy internetových médií na štvrťfinálový zápas hokejového turnaja mužov na XX. ZOH v Turíne Slovensko - Česko (1:3):

AP (USA): "Česko opäť vyzrelo na svojho mladšieho brata. Česi knokautovali doteraz nezdolané Slovensko a vyhrali oživenú cezhraničnú bitku. Výhra nie je pre Česko prekvapením, keďže očakávalo boj o medaily. Prehra pochovala šance Slovákov, ktorí okrem olympijskej slávy chceli uspieť proti elitnému, hviezdami nabitému výberu z druhej časti bývalého Československa."

torino2006.org/Reuters (Tal.): "Česi ukončili spanilú jazdu Slovákov, ktorí do štvrťfinále ani raz neprehrali. Ručinský sa na postupovom víťazstve do semifinále podieľal gólom a asistenciou. Súperom Čechov budú v semifinále Švédi."

yahoo.de/SID (Nem.): "Kanada, USA, Švajčiarsko a Slovensko vyradení. V "bratskom" štvrťfinálovom súboji sa nepresadili Slováci, ktorí dovtedy neprehrali ani jeden zápas, ale úradujúci majstri sveta Česi. Ale tak to vo vyraďovacej časti občas chodí."

Blesk (ČR): "Čo bolo, to bolo, jdeme pro zlato! Zlatý sen sa nekončí a česká hokejová reprezentácia v bránke s libereckým tigrom Hniličkom odprevadila v bratovražednom súboji Slovákov zo štvrťfinále. Všetko je odpustené, hor sa na Švédov!"

idnes.cz (ČR): "Česi budú hrať o medaily, Slovákov zdolali 3:1. Brankár Hnilička nastúpil po prvý raz v kariére na olympijskom turnaji od začiatku stretnutia a zvládol to."

lidovky.cz/ČTK (ČR): Český sen o "druhom Nagane" stále trvá. Základnou skupinou prešli hokejisti ako mátohy, ale v kľúčovom štvrťfinále dokázali zdolať víťazov B-skupiny Slovákov 3:1 a postúpiť medzi najlepšie štyri tímy turnaja."

Sport (ČR): "Postup! Ďakujeme, chlapci! Všetko to trápenie v skupine je zabudnuté. Českí hokejisti sa na ZOH 2006 zomkli v pravý čas a po bojovnom výkone vyhrali s výborným Hniličkom v bránke nad dovtedy nezdolanými Slovákmi 3:1. Slováci v power play tlačili, ale Straka strelou do prázdnej bránky všetko vyriešil." Práve v stredu 22. februára uplynulo presne osem rokov od zlatého finále na zimnej olympiáde v Nagane."

MF Dnes (ČR): "Po strhujúcom boji postup hokejistov! Česko má na dosah olympijskú medailu a v boji o finále nastúpi v piatok proti silnému Švédsku. Českí hokejisti rozhodli o svojom víťazstve tesne pred polnocou. V krásnom a strhujúcom boji prekazili zlatý sen niekdajším krajanom zo spoločnej federácie. Tím, ktorý na turnaji predtým vyhral všetkých päť zápasov v základnej časti, odchádza z Turína ako jeden zo zdolaných. Štvrťfinále - zápas, ktorý oddelí slávnych od pokorených - český národný tím zvládol. Znovu dokázal, že sa mu v súbojoch so Slovákmi darí."

Právo (ČR): "Tradícia zachovaná, českí hokejisti zdolali Slovákov. V zápasoch českého mužstva v základnej skupine okrem súboja s Kanadou sa nebolo na čo pozerať, ale hráči si napravili zlý dojem vo štvrťfinále. Tradične sebavedomým Slovákom vystavili letenky naspäť pod Tatry autori českých gólov Ručinský, Hejduk a Straka. Mnohí už nad nimi lámali palicu, oni však znovu dokázali, že sú generáciou víťazov. Kľúčový súboj olympiády, ktorý oddeľuje úspech od prepadáku, českí hokejisti v stredu zvládli. Bezkrvné výkony v základnej skupine sú zabudnuté, medailový sen sa nerozplynul."
Naposledy upravil Peterf : 05.03.06 at 22:21
C_3_photogallery_225_photos_foto_3_imagebig.jpg  
0 0
Nika Nika

Nika je offline (nepripojený) Nika

No ja neviem Peter. Chodievam do Čiech,aj dcéra tam študuje a nesprávajú sa k nám akoby sme boli podľudia. Primitívov nájdeš všade-aj v Čechách, aj na Slovensku, aj inde vo svete. Asi by si sa mal viac pohybovať tam kde sú inteligentní ľudia. Ja osobne tie tiež diskusie vôbec nečítam.
0 0
Janka6685 Janka6685

Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac
Ja som sa tiež párkrát zarazila, aké vyjadrenia mali účinkujúci v reláciách českých televízíí na adresu Slovákov a vôbec sa mi to nepáčilo. A boli to vyjadrenia hercov, moderátorov,...

Na druhej strane môžem z vlastných skúseností povedať, že Moraváci sú veľmi dobrosrdeční ľudia a dali by aj z posledného.
0 0
otázka otázka

otázka je offline (nepripojený) otázka

účtovníčka
Vrátim sa k téme hokej: Je pravda, že naši naši boli na lade ako diabli, kým ten 1.zápas na olympiáde neprahrali. Prvé čo ma napadlo, podplatili ich. Nebojte sa škrie ich to. Ale sú tu ešte majstrovstvá.
0 0
liba2 liba2

liba2 je offline (nepripojený) liba2

otázka
Vrátim sa k téme hokej: Je pravda, že naši naši boli na lade ako diabli, kým ten 1.zápas na olympiáde neprahrali. Prvé čo ma napadlo, podplatili ich. Nebojte sa škrie ich to. Ale sú tu ešte majstrovstvá.
Zapojím sa aj ja do debaty. Tiež si o výsledku zápasu myslím toto isté. Naši hokejisti boli vo výbornej forme a mali na to aby s Čechmi vyhrali.
0 0
bepo bepo

bepo je offline (nepripojený) bepo

Tá forma sa mení častejšie ako nálada ženy. Stačí sa pozrieť ako hrali Rusi s Čechmi
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať