Zavrieť

Porady

dovolenka

Ako je to s dovolenkou, určuje celú dovolenku zamestnávateľ? Môže zamestnávateľ nepodpísať dovolenku? Kto je v práve? Zamestnávateľ nepodpíše dovolenku zamestnancovi, zamestnanec ju potrebuje. Kto je vo výhode?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Podľa aktuálneho znenia § 111 ZP, nástup na dovolenku určuje zamestnávatel

    § 111
    Na začiatok

    (1) Čerpanie dovolenky určuje zamestnávateľ po prerokovaní so zamestnancom podľa plánu dovoleniek určeného s predchádzajúcim súhlasom zástupcov zamestnancov tak, aby si zamestnanec mohol dovolenku vyčerpať spravidla vcelku a do konca kalendárneho roka. Pri určovaní dovolenky je potrebné prihliadať na úlohy zamestnávateľa a na oprávnené záujmy zamestnanca. Zamestnávateľ je povinný určiť zamestnancovi čerpanie aspoň štyroch týždňov dovolenky v kalendárnom roku, ak má na ne nárok, a ak určeniu čerpania dovolenky nebránia prekážky v práci na strane zamestnanca.

    -------
    Pripravuje sa novela ZP, kedy si nástup na dovolenku bude môcť určiť zamestnanec v prípade, ak mu zamestnávatel neurčil nástup na dovolenku za predch.kal.rok do 30.6.nasl. kal.roka.

    Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

    Darina1234
    prosim o radu, dnes mi bolo oznamene, ze si mam cerpat dovolenku 6,5 dna. to by bolo v poriadku, ale ja robim aj v sobotu, nakolko je predajna otvorena, v sobotu robim ako nadcas,tak to mam aj vyplatene len ako nadcas bez priplatku za pracu v sobotu.Chcem sa opytat, nakolko mam dovolenku od utorka do piatku, v sobotu mam prisť do roboty na ten nadcas a v pondelok znova dovolenka, je to tak spravne?

    Darina1234 je offline (nepripojený) Darina1234

    Darina1234
    ja som moj dopyt asi napisala nezrozumitelne, priznavam, ide mi o to, ci mi moze veduca takto nariadit cerpanie dovolenky, teda od utorka do piatku, potom prisť v sobotu na nadcas a znovu od pondelka dovolenka

    arap je offline (nepripojený) arap

    arap
    Dobrý deň, prosím o radu. Manželka nastúpila po materskej dovolenka na nové pracovné miesto ,kde je 12 hodinový pracovný čas. Odpracuje dennú má 24 hodín voľno, odpracuje nočnú a má 48 hodín voľno. Mesačne okolo 160 odpracovaných hodín. Na miesto nastúpila 20.7. tohto roku. Na výplatnej páske za september mala len 2 dni dovolenky. Samozrejme nečerpala ešte nič. Má 40 rokov. Môžte mi prosím Vás poradiť ,či je to správne , respektíve koľko by mala mať dní dovolenky na výplatnej páske október , len aby sa mala o čo oprieť. Ďakujem

    cami je offline (nepripojený) cami

    cami
    Dobré ránko. Poprosím o odpoveď. Od 1.1.2013 sú zmeny. Ako to je s dovolenkou u starostu obce. Bude mať nárok na dovolenku?
    A ako je to so stravnými lístkami u starostu obce? Ďakujem.

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    cami Pozri príspevok
    Dobré ránko. Poprosím o odpoveď. Od 1.1.2013 sú zmeny. Ako to je s dovolenkou u starostu obce. Bude mať nárok na dovolenku?
    A ako je to so stravnými lístkami u starostu obce? Ďakujem.
    V § 152 ZP sa nič nemení. A inak si

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.