Zavrieť

Porady

kontrola na PN

Prosim Vas o info aky je postih, ak pocas PN, ked clovek NEMA povolene ziadne vychadzky ho kontrola zo SP nenajde doma? Strati CELU nemocensku davku odzaciatku, alebo mu len prerusia vyplatenie davky odo dna tejto kontroly? Ma to potom neskor nejake nasledky v SP - penale, navysenie nemocenskeho, nejaky "cierny bod" pre buducnost? Ako sa da "ospravedlnit" nepritomnost doma v takom pripade? Nemam vychadzky, bojim sa ist aspon na nutny nakup o deviatej vecer. :-(
wagner Po 22 hodine už nemajú právo nikoho budiť. Ak máš možnosť, choď si nakúpiť v noci. Inak to nemôžeš riešiť. Alebo požiadať nejakú dobrú dušu, čo Ti nakúpi. Inak len cestou k lekárovi a od lekára
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Llívia je offline (nepripojený) Llívia

    Llívia
    hale Pozri príspevok
    Prosim Vas o info aky je postih, ak pocas PN, ked clovek NEMA povolene ziadne vychadzky ho kontrola zo SP nenajde doma? Strati CELU nemocensku davku odzaciatku, alebo mu len prerusia vyplatenie davky odo dna tejto kontroly? Ma to potom neskor nejake nasledky v SP - penale, navysenie nemocenskeho, nejaky "cierny bod" pre buducnost? Ako sa da "ospravedlnit" nepritomnost doma v takom pripade? Nemam vychadzky, bojim sa ist aspon na nutny nakup o deviatej vecer. :-(
    Nemá kto iný z rodiny nakúpiť? Ale ak žiješ sama, tak nákup potravín by mal byť dostatočný dôvod na ospravedlnenie, prečo si nebola doma, veď čo máš od hladu umrieť? Ale to je len môj názor.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.