Zavrieť

Porady

9ta alebo 10ta platová trieda?

Dobrý deň,
prosím o radu: Nastupujem do nového zamestnania ako vychovávateľka v ŠKD. V tejto funkcii mám ročnú prax a ukončené adaptačné vzdelávanie. Zamestnávateľ má však problém s mojím zaradením. Mam bakalára v odbore vychovávateľstvo a magistra v odbore andragogika + DPŠ. Môže mi zamestnávateľ uznať VŠ vzdelanie II. stupňa, ak mám aj DPŠ? Alebo budem platená len ako bakalár?

Ďakujem!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    brontosaurus je offline (nepripojený) brontosaurus

    brontosaurus
    Vaše vzdelanie v odbore "Andragogika", nie je nikde uvedené vo vyhláške 437/2009, v jeho XIII časti, venovanej kvalifikačným požiadavkám vychovávateľov s VŠ vzdelaním II. stupňa. Preto vám ani váš nový zamestnávateľ toto vzdelanie nemôže uznať ako kvalifikované pre danú pozíciu.
    Preto budete zaradená do 9 PT, buď ako kvalifikovaná s Bc., alebo ako nekvalifikovaná s Mgr., samozrejme pre vás je lepšie byť kvalifikovaná.
    To, že máte absolvované DPŠ, podľa mňa v tomto prípade nezohráva žiadnu úlohu.

    9ta alebo 10ta platová trieda?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.