Zavrieť

Porady

Whirlpool alebo Samsung

Dobrý deň. Máme v pláne kúpiť novú chladničku. Váhame medzi značkami Samsung a Whirlpool. Cena, objem, funkcie sú približne rovnaké. Je veľký rozdiel v značke? Vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Indeed je offline (nepripojený) Indeed

    Vylúčený člen Indeed
    FAKO Pozri príspevok
    Dobrý deň. Máme v pláne kúpiť novú chladničku. Váhame medzi značkami Samsung a Whirlpool. Cena, objem, funkcie sú približne rovnaké. Je veľký rozdiel v značke? Vďaka.
    Nooo, v značkach je dosť podstatný rozdiel , Whirlpool obsahuje o 2 písmena viac ako Samsung...

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Osobne si myslim, ze kazda spolocnost je zamerana na inu techniku (samsung skor na ciernu a whirlpool na bielu) i ked portfolio si mozu rozsirovat a ked budu mat kvalitny marketing, tak o chvilu sa budeme vozit na autach od samsungu
    3 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    pivko asi si ešte nebol v Azii , tam je všetko Samsung a LG.
    Fero11 nebol som v azii, ale chcel by som a pozret do Thajska
    Indeed Fero 11,máš super avatar prezraď KTO to je... a ked by Ťa začal nudiť,tak možeš dať avatar aký som mal ja A.SCHWARZENNEGER
      zbaliť

    Ľubomír je offline (nepripojený) Ľubomír

    Ľubomír
    FAKO Pozri príspevok
    Dobrý deň. Máme v pláne kúpiť novú chladničku. Váhame medzi značkami Samsung a Whirlpool. Cena, objem, funkcie sú približne rovnaké. Je veľký rozdiel v značke? Vďaka.
    Nemôžem posúdiť kvalitu Samsungu, ale kombinovanú cladničku Wh. som vlastnil. Stála skorom 23 000 Sk a po 7. rokoch som ju musel vymeniť. Vnútorný plášť chladničky sa začal trhať, pretože jeho hrúbka bola o niečo väčšia ako tapeta. Došlo aj k úniku chadiacej zmesy a to bol koniec. Moja rada znie: Kúp si hocičo iba nie Wh.
    Naposledy upravil Ľubomír : 15.09.12 at 09:29

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Mam 8.rok chladnicku Whirpool a zatial bez jedinej poruchy, spokojnost.

    Pri kupe akejkolvek "techniky" si zapamataj, bud sa vydari,alebo nie! Je jedno,aka je to znacka.

    Whirlpool alebo Samsung

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.