Zavrieť

Porady

Čím vystierkovať Ytong z vonkajšej strany

Ahojte,

Chcem sa spytat, cim ste stierkovali ytong z exterieru ?

Mam na mysli konkretny typ lepidla...sietku jednoznacne valmieru alebo vertex, no na lepidlo sa radsej pytam...

Alebo je to jedno ? Postaci aj obycajny kleber, napr. baumacol basic , alebo treba flexibilne lepidlo ?

A este kolko krat je potrebne natiahnut kleber ? Staci raz, alebo je potrebne dvakrat ?

S pozdravom Laco
Naposledy upravil Laco.SK : 28.09.12 at 16:28
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Laco.SK je offline (nepripojený) Laco.SK

    Laco.SK
    220870, okrem duocontactu ake lepidla ste mali na mysli ?

    Nejaka lacnejsia varianta ? Samozrejme nieco v dobrom pomere kvalita/cena...

    Este sa vratim k tomu, ze preco som sa pytal na baumacol...

    Totizto baumacol mam nastierkovany zvnutra a nemal som s nim nejaky problem..., ale samozrejme necham si od Vas poradit, takze, berte to len ako oznam o tom, ze s nim mam skusenost...


    Dakujem
    Naposledy upravil Laco.SK : 29.09.12 at 07:47

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Určite nie bamacol je to top bordel na trhu.Najlepšie duocontact alebo lepidlá na sieť na polystyrén.Kleber min dvakrát .Odporúčaná min hrúbka 8 mm.

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    ak tam treba 8 mm lepidla, lepšie bude použiť originál omietku od Ytongu a do nej vložiť sieťku na omietanie s okami 10x10 mm, je hrubšia.

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    napr. Ytong Multipor lepiacu maltu, pomaly tuhne a dá sa aj zapucovať.

    Majky11 je offline (nepripojený) Majky11

    Som kto som... Majky11
    Tak ako ? Aké lepidlo na stierku by bolo najvhodnejšie ? Okrem duocontactu ? To nikto nestierkoval ytong z exteriéru s lepidlom ?

    oondrejj je offline (nepripojený) oondrejj

    oondrejj
    ved ale na trhu je veľa lepidiel na použitie v exteriéry nejaké flexibilne. Pokiaľ tam nejde hrozne veľká vrstva toho lepidla tak asi nebude nutné nijaké značkove či? A konkrétnu značku? Tak čo viem ja používam baumit lepidlo veľmi často. Ale tiež vyrába lepidla kvk amnoho mnoho iných

    scame je offline (nepripojený) scame

    scame
    Dobrý deň, ake ste teda použili lepidlo? Ma ten isty problem ako vy neviem sa rozhodnut. Dakujem, za odpoved.

    Čím vystierkovať Ytong z vonkajšej strany

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.