Zavrieť

Porady

Breathariánstvo - život bez jedla

Možno sa niekto pamätáte na reportáž o Indovi, ktorý niekoľko desaťročí nič nejedol ani nepil. Včera som si pozrela dokument o existencii bez jedla.
Zaujímalo by ma , či sa o to niekto z vás , alebo vašich známych o to nepokúšal. Človeku sa nechce veriť, že je také niečo možné, ale asi je....



http://www.breatharian.eu/
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lofr je offline (nepripojený) lofr

    lofr
    To, ci to je mozne alebo nie, ta nemusi zaujimat, kedze k tomu sa realne nedopracujes.
    Normalne si daj 20 dnovu hladovku a ak toto dokazes, gratulujem. :-)
    Pre vacsinu ludi staci prestat zrat a zacat jest, a zacnu fungovat jak maju...
    toto je nieco, akoby si chcela poslat simpanzy studovat na vysoku skolu matematiku.
    Myslim si, ze skutocni breathariani sa zviditelnovat nebudu, cize tato "reklama", to budu podvodnici, ta kategoria ludi, co vymysla falosne konspiracie a potom sa bavia, aku maju sledovanost. Vlastne, na tej sledovanosti zarabaju.
    Keby som nahodou zistil, ze nemusim jest a pit, tak posledne, co by som spravil, by som sa nejak zviditelnil, spravil z toho senzaciu... naopak, bol by som radsej, cim menej ludi by o tom vedelo.

    Antea je offline (nepripojený) Antea

    Antea
    To mi pripomína jednu rozprávku, kde sa bohatý lakomec chcel oženiť, len hľadal takú čo nič neje. Jedna si vyhútala a prišla za ním, že ona len stĺp olizuje a z toho. žije. Aj tak bolo keď mužíček jedol, tak ona lízala stĺp, ale keď ju nevidel tak si poriadne dala. Až tá rozprávka bola trochu ináč, tak ma opravte, ale podstata rovnaká.
    ewita888 Zhŕňajova nevesta.. Tá, čo nič neje, len zo vzduchu žije..
    misoft A k tomu mala červotočmi prevŕtavý drevený stĺp.

    JankaO je offline (nepripojený) JankaO

    JankaO
    Blbosť ako traky. Ak je výdaj musí byť aj príjem. Aby fungovali len tie najzákladnejšie životné funkcie (srdce, dýchanie, obličky.....,a pod) na to potrebuje cca 1800 kcal (bazálny metabolizmus). Ak ho nedostane z vonka, začína spotrebovávať a premieňať to, čo je v tele, až kým je čo.

    Melnick je offline (nepripojený) Melnick

    človek čo opustil Poradu. Melnick
    lofr Pozri príspevok
    To, ci to je mozne alebo nie, ta nemusi zaujimat, kedze k tomu sa realne nedopracujes.
    Normalne si daj 20 dnovu hladovku a ak toto dokazes, gratulujem. :-)
    Pre vacsinu ludi staci prestat zrat a zacat jest, a zacnu fungovat jak maju...
    toto je nieco, akoby si chcela poslat simpanzy studovat na vysoku skolu matematiku.
    Myslim si, ze skutocni breathariani sa zviditelnovat nebudu, cize tato "reklama", to budu podvodnici, ta kategoria ludi, co vymysla falosne konspiracie a potom sa bavia, aku maju sledovanost. Vlastne, na tej sledovanosti zarabaju.
    Keby som nahodou zistil, ze nemusim jest a pit, tak posledne, co by som spravil, by som sa nejak zviditelnil, spravil z toho senzaciu... naopak, bol by som radsej, cim menej ludi by o tom vedelo.
    Súhlasím s lofr-om

    Ak by to bola pravda, možno by sa našli breathariani, ktorí by z lásky k hladujúcim ľuďom , týchto zasvätili do tajomstva svojho "bytia a žitia" bez jedla a vody.

    2weird2die je offline (nepripojený) 2weird2die

    2weird2die
    Rozprávajú sa dvaja v krčme..
    Jano: Ty Fero, počuj čo sa mi minule stalo.. tak som sa snažil odnaučiť našu kozu žrať, nech ju nemusím pravidelne vyháňať na pašu a v zime dokrmovať...
    Fero: heej?? A čo, dokázala to?
    Jano: Skoro sa jej to podarilo, ale tesne predtým skapala...

    Breathariánstvo - život bez jedla

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.