Zavrieť

Porady

platová trieda

Dobrý deň, aká som platová trieda /9/, učím teraz 2 rok v ZUS výtvarný odbor, a ako sa dá získať akreditácia, ako má vyzerať príprava na hodinu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Sabadka je offline (nepripojený) Sabadka

    Kto ma pozná vie. Sabadka
    príliš málo informácií na to, aby ti niekto vedel odpovedať, pedagogický zamestnanec sa do platovej triedy nezaraďuje na základe toho v akej škole učí a koľko rokov, ale podľa dosiahnutého vzdelania. Určite nechceš získať akreditáciu ale atestáciu, to za akých podmienok ju môžeš mať nájdeš popísané v zákone 317/2009 Z. z. K poslednej otázke sa ti určite vyjadrí niekto z učiteľov, alebo možno by stačilo oprášiť vedomosti získané v škole.

    kejsi je offline (nepripojený) kejsi

    kejsi
    Mám vyštudovanú pedagogickú fakultu, Mgr., viem, že som 9. platová trieda, ale po akom čase budem 10. mala som minulý rok uvádzajúcu učiteľku, a viem ako má vyzerať príprava/ moja mávala4-5 strán/, robievala som si ju pravidelne na vysokej, ale učiteľka čo učí v ZUŠke my povedala, že nemusím robiť prípravy.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.