Zavrieť

Porady

Nejde mi posielať SS

Prosím neviete niekto poradiť prečo mi nejde posielať SS, kde robím chybu?Ale zdá sa mi, že to mám nejako zablokované alebo som zablokovaná ja osobne.Stále to vypisuje niečo v AJ a ja tomu nerozumiem. Ď za každú radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    studniar Pozri príspevok
    ani mne to nejde, zatial...
    A ozaj by som to potreboval
    Aj keď budeš mať dostatočný počet príspevkov, nie každému poraďákovi sa ti SS-ku odoslať podarí. Niektorí majú prijímanie SS blokované, resp. obmedzené len pre priateľov. Ak potrebuješ poradiť, zadaj otázky do príslušnej témy na Porade,

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    1/ Po zlych skusenostiach /kedy novacikovia obtazovali inych poradakov cez ss / admin tuto sluzbu novacikom, s malym poctom prispevkov zablokoval.
    Musis mat viac prisevkov a malo by sa ti to same aktivovat ...

    2/ Zalezi aj komu chces ss-ku poslat. Niektori Poradaci si sami v nastaveniach ulozia, ze nechcu prijmat ss ky,lebo ich to obtazuje
    mrk aj sem : http://www.porada.sk/t2886-etiketa-porady.html
    Naposledy upravil arizona : 03.11.12 at 14:09

    Lenamária je offline (nepripojený) Lenamária

    Lenamária
    Ďakujem arizona, takže som asi zablokovaná..je to škoda, ale nikoho som neobťažovala a nováčik je nováčik ,neviem sa ešte dobre orientovať a chcem to všetko ovládať s pravidlami Porady...ale toto ma mrzí, škoda. Ako sa to mám naučit , keď ma zablokovali a nejde mi mi to?.Pravidla som si prečítala a súhlasím.
    misoft Ešte asi 4 príspevky a možno to už pôjde.
    arizona neurazaj sa, nie si zablokovana iba ty,ale vsetci novi clenovia,pokym sa trochu nerozhliadnu a nenaucia,ako to tu chodi :-)

    veronikasad je offline (nepripojený) veronikasad

    veronikasad
    Lenamária Pozri príspevok
    Ďakujem arizona, takže som asi zablokovaná..je to škoda, ale nikoho som neobťažovala a nováčik je nováčik ,neviem sa ešte dobre orientovať a chcem to všetko ovládať s pravidlami Porady...ale toto ma mrzí, škoda. Ako sa to mám naučit , keď ma zablokovali a nejde mi mi to?.Pravidla som si prečítala a súhlasím.
    Máš ešte málo príspevkov.
    Niektorí poraďáci majú nastavené prijímanie SS len pre priatelov, tým SS nepošleš ...
    Lenamária Ďakujem.

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    Radšej nemaž a píš k veci - keci si nechaj doma - lepšie pomôžeš radou, ako jalovými rečami (i keď takto naženieš príspevky - kua, zase som ti nahral na odpoveď)

    kergulaan je offline (nepripojený) kergulaan

    kergulaan
    Urcite poznas, mas niekde v PC, par vtipov ci vtipnych obrazkov.
    Ja ked som prisiel na poradu a nedalo sa mi tu pridat link ako novemu clenovi, tak som napisal par vtipov a bolo to.
    Tu mas link na vtipy na porade.
    http://www.porada.sk/t11047-srandicky.html

    - alebo sa pozri, je tu celkom dost "ukecanych" for, kde sa ani tak moc neradi, skor diskutuje, toz sa zapoj a za par hodin mas 20 prispevkov a mozes posielat SS.
    arizona ved robre rad a dostates aj ty toto privilegium :-)

    misoft je offline (nepripojený) misoft

    misoft
    studniar
    ani mne to nejde, zatial...
    A ozaj by som to potreboval
    Dočkej času,
    jak husa klasu!

    Teda sleduj, píš (ak vieš ), poraď (ak chceš) = príspevok ku príspevku a vualá - odrazu aj ty už môžeš.

    P.S. aj ja som sa načakal - ale dočkal som sa

    Nejde mi posielať SS

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.