Zavrieť

Porady

vypocet mzdy

Prijemny den,
velmi pekne Vas chcem poprosim o skontrolovanie vypoctu mzdy za mesiac September 2012 nakolko mi to nesedi a neviem ci je to sposobene sviatkom alebo zlym vypoctom.
Tarifna mzda - 1.228,17
cerpana dovolenka - 6 dni
dovolenkovy priemer - 7,0952
denne pracujem 8 hodin
cista mzda 900,22
vopred Vam velmi pekne dakujem za Vasu pomoc
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

    ewita888
    veď v tom linku som ti to poslala už vypočítané..

    Candy je offline (nepripojený) Candy

    Candy
    V septembri neboli žiadne platené sviatky, ak pracuješ od pondelka do piatku, výplata je vypočítaná presne.

    luciaa17 je offline (nepripojený) luciaa17

    luciaa17
    Dakujem pekne za link ale tu nie je mozne nahodit pocet dovolenkovych dni...Moja ekonomka mi povedala, ze to preratala a je to v poriadku ale uz sa viackrat stalo, ze mi zle spravila nielen vyplatu ale aj rocne zuctovanie a mala som nizsiu vyplatu ako mavam inokedy co by malo byt naopak.

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    nechce sa mi to počítať až do čístej ..... hrubú máš .1200,29 € - dovolenkový priemer máš nižší, ako tarifnú mzdu (pravdepodobne Ti bola mzda v nedávnej minulosti upravovaná smerom nahor, avšak priemer na dovolenku sa počíta podľa mzdy a odpracovaných dní za predchádzajúci štvrťrok).

    .... nikde nie je napísané, že pri ročnom zúčtovaní máš mať vyššiu mzdu - toto už dávno neplatí. V prípade, že máš odpracovaný celý rok, je úplne normálne, že Ti vznikne nedoplatok vo výške pár centov......

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.