Zavrieť

Porady

Parazity v tele

Ako už názov napovedá objavil som v stolici biele malé asi 1cm červíky..
potom som zbadal aj na toa. papiery 2 malé biele červíky ktoré sa ledva hýbali..ale len večer..
Mám 13 za mesiac 14 prosím o radu čo myslíťe že to je a ako to mám liečit kedže za doktorom z tým nechcem íst
Usporiadat
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Jedná sa o črevné parazity, ale o aké Ti tu nik nepovie.
Šup k lekárovi na výter stolice a tam sa presne zistí, akú liečbu Ti treba.
Určite sa nevyliečiš sám tabletami na odčervenie pre psov.
Kuk tu, čo všetko v Tebe môže parazitovať
http://www.oklekaren.sk/%C4%8Clanky-...arazitoch.html

Tipujem to v Tvojom prípade na mrlu ľudskú. Ruky si treba poriadne umývať, aj ovocie, zeleninu, mäso a ryby jesť tepelne spracavané. To by mala byť úplná samozrejmosť.
Naposledy upravil danushka : 25.11.12 at 20:16
3 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Mohlo by ist o hlisty ,alebo mrle.
Volakedy sa na to daval hlavne cesnak.
Existuje na to liek, Vermox, ktory ti predpise lekar.
Nie si prvy ani posledny, kto ich dostal, s tym naozaj nemusis mat obavy ist za lekarom.
Urcite ti liek na predpis pomoze skor ako experimentalna liecka.

Inak, pri hlistach treba preliecit celu rodinu, nakolko to mozete dostat jeden od druheho aj opakovane ....
tak neblazni a povedz o tom rodicom, nech s tebou idu k lekarovi.
3 0
Petrobras Petrobras

Petrobras je offline (nepripojený) Petrobras

ivka70 Pozri príspevok
Mohlo by ist o hlisty ,alebo mrle.
Volakedy sa na to daval hlavne cesnak.
Existuje na to liek, Vermox, ktory ti predpise lekar.
Nie si prvy ani posledny, kto ich dostal, s tym naozaj nemusis mat obavy ist za lekarom.
Urcite ti liek na predpis pomoze skor ako experimentalna liecka.

Inak, pri hlistach treba preliecit celu rodinu, nakolko to mozete dostat jeden od druheho aj opakovane ....
tak neblazni a povedz o tom rodicom, nech s tebou idu k lekarovi.
Ako som už povedal videl som ich dokopy asi iba 4 a napadlo ma žeby sa mohlo jednať o toa. papier.. ale to je malá pravdepodobnost.. každopádne by sa to nedalo vyliečit samo ?
Opíšem to inak : bolo to biele malé asi necelí 1 cm a dalo sa to rozpučit v ruke tak že po tom nezostali stopy.. možno nejaké malé bodky ale nič viac.. pásovnica to asi enbola pretože ako som počul tie majú okolo 3-40 cm ..
úprimne sa to na nič z tejto stánky : http://www.oklekaren.sk/%C4%8Clanky-...arazitoch.html
Nepodobá..
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

špekulácia ti nepomôže....iba rodičia a pediater.......
0 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

Kľudne sa najskôr prelieč sám. Večer 2-3 strúčiky cesnaku, nejedz ho samotný, aby Ti nebolo zle,
ale napríklad cesnakové hrianky, prípadne s kúskom chleba. V škole budeš síce smrdieť, ale to nič.

Nič to nie je, bežná záležitosť v detskom veku.
0 1
petermikuláš petermikuláš

petermikuláš je offline (nepripojený) petermikuláš

žiadne samoliečby v tomto prípade, musí s tým ísť k lekárovi, aby sa stanovilo o aké parazity sa jedná a následne aby sa 100% zlikvidovali, lebo v opačnom prípade to pekne roznesie na druhých
0 0
Olgica Olgica

Olgica je offline (nepripojený) Olgica

bodliak Pozri príspevok
Kľudne sa najskôr prelieč sám. Večer 2-3 strúčiky cesnaku, nejedz ho samotný, aby Ti nebolo zle,
ale napríklad cesnakové hrianky, prípadne s kúskom chleba. V škole budeš síce smrdieť, ale to nič.

Nič to nie je, bežná záležitosť v detskom veku.
Večer by som cesnak nejedla! nie je zdravý ak sa konzumuje večer (mne bolo raz tak zle od neho že sa to nedá ani popísať).
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Petrobras Pozri príspevok
Ako som už povedal videl som ich dokopy asi iba 4 a napadlo ma žeby sa mohlo jednať o toa. papier.. ale to je malá pravdepodobnost.. každopádne by sa to nedalo vyliečit samo ?
Opíšem to inak : bolo to biele malé asi necelí 1 cm a dalo sa to rozpučit v ruke tak že po tom nezostali stopy.. možno nejaké malé bodky ale nič viac.. pásovnica to asi enbola pretože ako som počul tie majú okolo 3-40 cm ..
úprimne sa to na nič z tejto stánky : http://www.oklekaren.sk/%C4%8Clanky-...arazitoch.html
Nepodobá..
Môže to byť aj mrla a rukami to nepuč, tie drobné bodky môžu byť aj vajíčka, o mesiac máš z toho červíky zas. Mrla sa prejavuje tým, že večer a v noci okolie konečníka svrbí, to si musel prvé zistiť. Moje jedno decko to malo raz a liečili aj ostatné, tuším Helmiranom. Ale len vyšetrením zo stolice na parazity ti to vedia určiť, takže neváhaj a bež k lekárovi. Nie je to nič, za čo by si sa musel hanbiť.
1 0
bodliak bodliak

bodliak je offline (nepripojený) bodliak

S každou somarinou, ktorú za 2-3 dni vyliečila stará mama domácou medicínou, teraz beháte k lekárovi ...
0 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

bodliak Pozri príspevok
S každou somarinou, ktorú za 2-3 dni vyliečila stará mama domácou medicínou, teraz beháte k lekárovi ...
My sme boli pred 27 rokmi s mrlami u lekára, lebo dcéra vtedy mala z toho aj iný problém. Inak súhlasím s tebou, mladí dnes behajú k lekárovi s deťmi viac, ako my voľakedy. My sme ich liečili trochu inak.
0 0
Silvernola Silvernola

Silvernola je offline (nepripojený) Silvernola

Kvaka Pozri príspevok
My sme boli pred 27 rokmi s mrlami u lekára, lebo dcéra vtedy mala z toho aj iný problém. Inak súhlasím s tebou, mladí dnes behajú k lekárovi s deťmi viac, ako my voľakedy. My sme ich liečili trochu inak.
Aj ja som to skúšala inak!Trápila som dcéru vyše mesiaca, efekt nulový. Po návšteve pediatra a 3 tabletkách pokoj.
2 1
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Len prednedávnom som sa začítala na internete, ako si v nás parazitujú kadejaké zvieratká a vôbec o nich netušíme, ale v tráviacom trakte nám šarapatia a ničia nás.
Chystám sa v rámci prevencie počistiť tráviaci trakt a vyhubiť tam neporiadok. Ale ideálne by bolo vyčistiť každého doma.
Na nete sa dá nájsť toho dosť o parazitoch, aj o ,,účinnných" prostriedkoch, napríklad aj tu http://www.jukl.sk/protiparazitalny-balicok/d-70717/
http://www.jukl.sk/ochrana-proti-parazitom/t-330/

Privítala by som, keby tu niekto priložil link na niečo, čo osobne sám vyskúšal a napísal aj to, či pociťoval po takjeto očiste skutočný efekt.
1 0
Nandrolon Nandrolon

Nandrolon je offline (nepripojený) Nandrolon

... len aby si nevyhubila aj tie "dobré parazity"....
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Nandrolon Pozri príspevok
... len aby si nevyhubila aj tie "dobré parazity"....
A môžem sa trošku povŕtať Nadrolon v slovnom spojení ,,dobré parazity"?

Ako laik rozumiem slovu parazit ako cudzopasník. V takom prípade nech je dobrý ako chce, je to stále cudzopasník a nemá u mňa čo robiť.
A nejakých tých dobrých obetujem, len tie zlé, nech sú preč.
0 0
Petrobras Petrobras

Petrobras je offline (nepripojený) Petrobras

Tak kedže som tu už raz o tomto probléme písal ale kto nečítal tak tu je :
Mám taký problém .. Mám 13 za mesiac 14 a objavil sa taký menší problém..
čítal som na internete o červýkoch v zadku ale nijaký z nich sa nepodobal na toho ktorého som videl ja : bieli ako červík z čerešne akurát ked je vonku na vzduchu akokeby vyschol po 5m.
Hýbal sa iba trochu a potom akokeby zomrel..
Ako som povedal bol bielej farby bol malí asi 1-2 cm a hrubý/tučný necelý 1 cm..
dosť ma to znepokojuje kedže som ich videl už asi 4 alebo 5..
ako som už písal nechcel by som to povedať rodičom a už vôbec by som z tým nechcel íst ku doktorovi..
Počul som že sa to dá vyliečit cesnakom.. čo si o tom myslíte a ako sa to dá vyliečit ?
Prosím súrne rady ! dakujem
0 0
Mila123 Mila123

Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

Peter, nestačili včerajšie rady?????
rodičia , lekár......?????

http://www.porada.sk/t204782-biele-c...v-stolici.html
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

No ale človek sa fakt dočíta veľa, keď je zvedavý.
Vraj v tých našich črevách behá od výmyslu sveta kadečo.
Ľaľa:
Okrem veľkých parazitov, ako sú pásomnice (dĺžka až 10 metrov), škrkavka (dĺžka až 20 cm), svalovci, motolice, hlísty, machovci, mrle, atď, ktorí sa priživujú nielen na prijímaných mineráloch, ale aj aminokyselinách, cukroch, mastných kyselinách, ako produktoch nášho metabolizmu, sú na druhom konci spektra jednobunkové parazity a parazitické rastliny. Najpočetnejšie sú zo živočíšnych (eukaryotických) rôzne ... monády, ... zomy, nálevníky, výtrusovci, kokcídie, krvinkovky, z parazitických rastlín potom napr. jednobunkové riasy, ale aj vyššie rastliny, ako k o k o tice, imelo, ďalej potom ide o huby, pliesne, kvasinky. Parazitické rastliny z nás väčšinou čerpajú len vodu a minerály.

Už viem čo je kurvítko, to sa psuje dva dni po vypršaní záruky, alebo po rozobratí vecí a následnom poskladaní vždy nejaký kus ostane a vec funguje ďalej a aby toho málo nebolo, k o k o tice v črevách šarapatia .
Takže ja tým červom a kadejakým iným srandám úplne vážne krkom zalomím, len tak preventívne.
Naposledy upravil danushka : 27.11.12 at 08:44 Dôvod: no musela som to prísť opraviť, lebo mi to hodilo hviezdičky, pánečku, normálne spisovné slovo mi tu nezobralo....
0 0
Petrobras Petrobras

Petrobras je offline (nepripojený) Petrobras

Kedže som už písal 2x že rodičom to nepoviem a kôli tomu ku lekárovi nepôjdem kedže to nieje nebespečné a ževraj sa to dá vyliečit cesnakom tak odpoved znie : Nie
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Otváraš novú tému s tým istým problémom

Odpovede sú zvýraznené ...
Petrobras Pozri príspevok
Tak kedže som tu už raz o tomto probléme písal ale kto nečítal tak tu je :
Mám taký problém ..
Mám 13 za mesiac 14 a objavil sa taký menší problém..
Z malých problémov zvyknú byť neskôr aj tie veľké ...
čítal som na internete o
Ser na internet...
červýkoch v zadku ale nijaký z nich sa nepodobal na toho ktorého som videl ja : bieli ako červík z čerešne akurát ked je vonku na vzduchu akokeby vyschol po 5m.
Hýbal sa iba trochu a potom akokeby zomrel..
Ako som povedal bol bielej farby bol malí asi 1-2 cm a hrubý/tučný necelý 1 cm..
dosť ma to znepokojuje kedže som ich videl už asi 4 alebo 5..
ako som už písal nechcel by som to povedať rodičom
Komu inému to ale chceš povedať ???....kamarátom ???
a už vôbec by som z tým nechcel íst ku doktorovi..
Skús ísť za Ficom ...ten vie všetko...
Počul som že sa to dá vyliečit cesnakom
Vieš , čo všetko som ja počul ...???
Keby sa každý liečil z počutia , na svete by bolo oveľa menej ľudí ..

.. čo si o tom myslíte
Myslím si , že si puk ( slušne povedané )...
a ako sa to dá vyliečit ?
Lekár povie...
Prosím súrne rady ! dakujem
Nehnevaj sa , no nie si normál , keď v sebe živíš tie potvory ...
Nestačia Ti tie bacila , ktoré nevidíš ??...a sú k tomu ešte aj neškodné ....

Normálne sa Ti divím ......fakt divím a nechápem ...
2 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať