Zavrieť

Porady

Ako získať akreditáciu lektora či kurzu?

Dobry den prajem, mam na Vas otazku ohladom akreditácie počítačových kurzov a školení. Okrem iného pripravujem kurzy a rád by som dal ľuďom okrem vedomostí aj osvedčenie o absolvovaní kurzu.

Aké sú teda podmienky, poplatky, systém vybavenia si akreditácie lektora či samotného kurzu.

Ďakujem za každú prínosnú odpoveď.
Naposledy upravil Satyrius : 30.11.12 at 08:59
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    I. V. B. je offline (nepripojený) I. V. B.

    Podnikateľ I. V. B.
    Ak nenajdes dovod preco si ma clovek vybrat necertifikovany (Tvoj) kurz namiesto certifik. potom tu pracu nedostanes. Zadanie otazky temy bolo nespravne. .... ak by si ten dovod mal, tak taku otazku nedas.

    ...hladaj dovody preco si Ta vybrat namiesto hladania somarin.


    PS: Je take jednoduche podnikat na Slovensku.

    Satyrius je offline (nepripojený) Satyrius

    Satyrius
    Moze byt? zmazal som linku....neviem ako inak to formulovat aby to nebolo proti pravidlam...

    Retouch.sk je offline (nepripojený) Retouch.sk

    Retouch.sk
    Googla nemam ale poznam ho...videl som ho minuly tyzden....:-)...nie vazne... skusal som ale po pravde som sa v tom dost zamotal...keby som to vedel najst tak nepisem tu... aj na Min. skolstva to neviem najst....je tam kolonka akreditacia ale asi pre oci nevidim.... asi by som sam potreboval kurz internetu :-))))...

    inak linku na iedu som videl aj predtym... linky vobec nefunguju :-), ale ta druha je trefa to pdfko som nevidel...takze dik za radu...

    Retouch.sk je offline (nepripojený) Retouch.sk

    Retouch.sk
    Inak z toho pdf co je urcene pre sportove akcie je pre mna osobne pouzitelny akurat kontakt na tu pani co to vedie....vidis je dobre pisat viac a detailnejsie... mozno reklama ale ako chces potom vediet presne info ked ludia nevedia o com to je... potom mi poslu info o treneroch :-)))

    aj tak dakujem za kontakt....pomohol....

    blavaciko je offline (nepripojený) blavaciko

    blavaciko
    nepotrebujes mat akreditaciu, aby si ludom dal certifikat, osvedcenie, diplom... akurat ma v tom pripade len cenu papiera, na ktorom je vytlaceny

    sascha55 je offline (nepripojený) sascha55

    sascha55
    Ahoj
    Akreditacie u nas udeluje Ministerstvo skolstva ako Ti uz vyssie poradaci hovorili.
    Akreditácie v oblasti celoživotného vzdelávania

    Akreditácia je štátne overenie spôsobilosti vzdelávacej inštitúcie uskutočňovať akreditovaný vzdelávací program na základe splnenia podmienok ustanovených zákonom č. 568/2009 Z. z. o celoživotnom vzdelávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov. O udelení akreditácie rozhoduje Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky na základe stanoviska akreditačnej komisie pre ďalšie vzdelávanie.


    Akreditácie podľa zákona č. 386/1997 Z. z. o ďalšom vzdelávaní
    Vzdelávacie ustanovizne, ktorým boli vydané potvrdenia o akreditácii na vzdelávacie aktivity podľa zákona č. 386/1997 Z. z. o ďalšom vzdelávaní v znení neskorších predpisov (do 31. marca 2010), sa riadia povinnosťami a vydávajú osvedčenia podľa tohto zákona po celú dobu platnosti akreditácie.

    Tu je link kde najdes vsetky podrobnosti http://isdv.fri.uniza.sk/

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.