Zavrieť

Porady

daňová kontrola

Dobrý deň

máme nahlásenú kontrolu na dph za 09/2012? Pracujem v Jú mesačný platiteľ dane aké doklady máme predložiť správcovi dane? Ešte s tým nemáme skúsenosť. Mali sme v tom mesiaci nadmerný odpočet.

Doklady stačí predložiť len tie ktoré sú v daňovom priznaní za 09 mesiac?

Vediem knihu došlých faktúr, ale faktúru pripnem k doklade o úhrade do výdavkových dokladov alebo prikladám k bankovému výpisu. Môžem to takto odovzdať na Dú? Nemusím mať osobitne šanóm na došlé faktúry?

Ďakujem
Naposledy upravil l.hurakova : 29.12.12 at 07:20
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tictac7 je offline (nepripojený) tictac7

    tictac7
    predkladáš evidenciu DPH za príslušné obdobie, spolu s dokladmi, ktoré v nej máš uvedené. Ďalej predkladáš všetky leasingové a nájomné zmluvy, kde si Ty nájomcom. Ak budú niečo iné ešte chcieť vypýtajú si. Neboj sa, odfajkajú si a máš vybavené :-)
    LuciaV86 Jej to je super pohľad za dan.kontrolu - že odfajknu a hotovo - ja mam som len z tej vidiny, že mi prídu niečo kontrolovať mimo-hoci sa snazím mať všetko o.k. - napr.niekt.bločky som si neofotila-vybledli a už mi je zle čo ak príde kontrola

    Maxinka je offline (nepripojený) Maxinka

    Maxinka
    Prosím Vás, ak mi dnes 15.01. príde list, že 21.01. začína DK...tak to im mám v pondelok doniesť všetky tie veci čo požadujú či mám nejaké obdobie?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.