Zavrieť

Porady

Zrušenie hodnotenia "Neužitočný" II

Hodnotenie "Neužitočný" už dávno stratilo zmysel. Toto hodnotenie nemá žiadnu "vypovedaciu hodnotu", pretože k nemu nie je komentár, PREČO je príspevok neužitočný, čo v ňom nie je správne, kde je chyba... Pre niektorých chronických klikačov je to len povedzme nástroj pomsty (ako napr. označenie príspevku, v ktorom poraďáčka v téme o psoch smúti za svojím mŕtvym psíkom, za "neužitočný". Ďalší príklad: petícia za zákaz strieľania psov - príspevok, v ktorom bola priložená petícia a letáky k petícii, bol označený ako neužitočný atď.).
Podľa mňa by malo zostať jediné tlačidlo - Súhlasím. A kto nesúhlasí alebo je pre neho príspevok neužitočný, nech sa vyjadrí, PREČO.


A keď niekoho nezaujíma, kde sneží, tak nech na tému nekliká ...napr.


Prosím, držte sa zadanej otázky, lebo niekoho zas začnú svrbieť prsty a tému vykliká. Ďakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

LukyKs je offline (nepripojený) LukyKs

Vylúčený člen LukyKs
Llívia Pozri príspevok
Hodnotenie "Neužitočný" už dávno stratilo zmysel. Toto hodnotenie nemá žiadnu "vypovedaciu hodnotu", pretože k nemu nie je komentár, PREČO je príspevok neužitočný, čo v ňom nie je správne, kde je chyba... Pre niektorých chronických klikačov je to len povedzme nástroj pomsty (ako napr. označenie príspevku, v ktorom poraďáčka v téme o psoch smúti za svojím mŕtvym psíkom, za "neužitočný". Ďalší príklad: petícia za zákaz strieľania psov - príspevok, v ktorom bola priložená petícia a letáky k petícii, bol označený ako neužitočný atď.).
Podľa mňa by malo zostať jediné tlačidlo - Súhlasím. A kto nesúhlasí alebo je pre neho príspevok neužitočný, nech sa vyjadrí, PREČO.


A keď niekoho nezaujíma, kde sneží, tak nech na tému nekliká ...napr.


Prosím, držte sa zadanej otázky, lebo niekoho zas začnú svrbieť prsty a tému vykliká. Ďakujem
Hodnotenie "Neužitočný" už dávno stratilo zmysel - - - - ako aj táto téma


A kto nesúhlasí alebo je pre neho príspevok neužitočný, nech sa vyjadrí, PREČO - - - - čo je teba do toho, že prečo
Monika Kováčová
Nehanbím sa za seba... nemám prečo. A budem ignorovať. Nemáš za čo.

odpoveď na tvoj príspevok adresovaný mne:
Hanbi sa sama za seba! A mňa naďalej ignoruj. Ďakujem.

Zrušenie hodnotenia "Neužitočný" II

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.