Zavrieť

Porady

Práca, ktorá Vás nebaví

Zdravím všetkých čo pracujú, ale aj nezamestnaných. Určite ste sa stretli s tým pocitom, že Vás práca nebaví, že ste unavení. Máte plné zuby svojich kolegov, šéfov. Ako ste to riešili alebo ako to chcete riešiť. Veď chodiť do práce s nechuťou a vracať sa stále podráždená nie je snom asi žiadnej ženy.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Poznam aj ja.
    Dala som vypoved a zacala som pracovat v upne inej oblasti, ku ktorej som mala blizko snad od detstva. Bol to risk,nakolko som nemala zlu pracu,ale dnes nelutujem,praca ma bavi.

    Btw. pocula si uz o sndrome vyhorenia? Mrk sem http://www.pomocpsychologa.sk/syndrom-vyhorenia

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    to ma chytilo rok pred dôchodkom.....
    Tak som odišla.
    Raz sa mi to stalo aj 36ročnej - zmenila som zamestnanie.

    majulkab je offline (nepripojený) majulkab

    majulkab
    Zmeniť zamestnávateľa, no len v dnešnej dobe je to trochu ťažké, keď všade na jedno miesto čakajú aj 5 ľudia, je to teraz bieda

    majulkab je offline (nepripojený) majulkab

    majulkab
    veď to len problém je potom už aj keď máš nejakú tú prácu istú, nemusí ťa pustiť zámestnávateľ, veď je tu niečo také ako 2 mesačná alebo 3 mesačná výpovedná doba.
    anka_p áno, 2-mesačná....

    majulkab je offline (nepripojený) majulkab

    majulkab
    chcela som sa opýtať, či nemáte nejaké skúsenosti s pracovným portálom workingpark. Zaregistrovala som sa tam na odporúčanie jednej baby, že keď sa tam ona zaregistrovala tak sa jej ponejakom čase ozvali aby prišla na pohovor. Už som skúšala hľadať robotu cez všetko možné ale nejako sa mi nedarí.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    majulkab Pozri príspevok
    chcela som sa opýtať, či nemáte nejaké skúsenosti s pracovným portálom workingpark. Zaregistrovala som sa tam na odporúčanie jednej baby, že keď sa tam ona zaregistrovala tak sa jej ponejakom čase ozvali aby prišla na pohovor. Už som skúšala hľadať robotu cez všetko možné ale nejako sa mi nedarí.
    odbor???

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    arizona Pozri príspevok
    Poznam aj ja.
    Dala som vypoved a zacala som pracovat v upne inej oblasti, ku ktorej som mala blizko snad od detstva. Bol to risk,nakolko som nemala zlu pracu,ale dnes nelutujem,praca ma bavi.

    Btw. pocula si uz o sndrome vyhorenia? Mrk sem http://www.pomocpsychologa.sk/syndrom-vyhorenia
    na to pomôže aj aktívna dovolenka bez mobilu

    majulkab je offline (nepripojený) majulkab

    majulkab
    no mám skúsenosti vo viacerých oblastiach, ale čo by ma bavilo je robiť v kvetinárstve alebo si svoje otvoriť, práve cez ten workingpark som našla ponuku kvetinárka, som ich aj oslovila a teraz čakám na odpoveď. Mám hrozne rada kvety.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    majulkab Pozri príspevok
    no mám skúsenosti vo viacerých oblastiach, ale čo by ma bavilo je robiť v kvetinárstve alebo si svoje otvoriť, práve cez ten workingpark som našla ponuku kvetinárka, som ich aj oslovila a teraz čakám na odpoveď. Mám hrozne rada kvety.
    no vidíš. ak máš podmienky na začatie podnikania, vybav si živnosť a hotovo

    majulkab je offline (nepripojený) majulkab

    majulkab
    už som nad tým rozmýšľala, ale musím mať najprv nejaké skúsenosti, chcem si spraviť floristický kurz, chytiť nejakú prax v kvetinárstve, preto čakám či sa mi neozvú.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.