Zavrieť

Porady

dohody

Dobrý večer máme taký problém medzi účtovníčkami a chcem si to preveriť. Dohoda o pracovnej činnisti uzatvorená ad 30.1.2013 do 30.4.2012 s vyplácaním mzdy každý mesiac ale dohodár bude pracovať len 5 dní v mesiaci je za a.) pre sociálnu poisťovňu pravidelný príjem podĺa zákona o sociálnom poistení alebo b.) nepravidelný príjem podĺa zákoníka práce keď neodpracuje celý mesiac len bude pracovať 5 dní

Ja tvrdím že a.) a druhé účtovníčky že b.) je správne a do sociálnej sa bude na ostatné dni odhlasovať . Prosím o radu lebo to mám problém ako ho prihlásiť aby som neporušila Zákonník práce a Inšpektorát práce mi nedal pokutu. Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

    ewita888
    ide o pravidelný príjem.. a v sociálnej poistovni sa neodhlasuje na dni, ked nepracuje.. tam sa len prihlási pred začiatkom dohody a odhlási, ked sa dohoda skončí

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.