Zavrieť

Porady

Word a formátovanie

Ľudia moji, raďte prosím, blbne mi word. Skopírovala som kedysi text s orámovaním a to orámovanie mi zostalao a nie a nie sa ho zbaviť. Preinštalovala som celý Office a nedarí sa mi ho odstrániť. Zakaždým keď otvorím nový dokument orámovanie tam stále je. Skúšala som cez formátovanie aj cez rámy, či orámovanie, a nič.
Usporiadat
19empty19 19empty19

19empty19 je offline (nepripojený) 19empty19

Neviem, či teraz si dobre pamätám, ale aj to že ten dokument (úplne nová prvá čistá strana) je celý biely, píše sa tam 12tkou a Times New Roman ... sa niekde nastavuje a tým, že sa tam niečo zmení v tom nastavení, tak to ostane potom v každom novom dokumente, čo potom otvoríš (profesorka nám o tom veľa nepovedala, lebo sú aj takí šikovní, čo by to potom pomenili v škole a niekto by to musel opravovať). Dúfam, že som nenapísala blbosť.
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
vlado 33 vlado 33

vlado 33 je offline (nepripojený) vlado 33

http://office.microsoft.com/sk-sk/wo...005195111.aspx
Naposledy upravil vlado 33 : 28.02.13 at 08:54
0 0
PushCar PushCar

PushCar je offline (nepripojený) PushCar

Zrejme ide o šablónu: Normal.dot
1 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Ono je dôležité vedieť čo za rámček to je. Môžeš ho vytvoriť viacerými spôsobmi.
- máš naformátovanú s rámčekom stranu. Potom sa rámček objaví na každej strane
- je vložený do tabuľky s jedným stĺpcom a jednou bunkou
- rámček má nadefinovaný samotný text

Možnosti ako sa zbaviť formátovania sú napr.:
- vložiť ako obyčajný text
- aby sa naformátoval podľa textu v otvorenom dokumente

a na ďalšie si nespomínam. Tak si vyber
0 0
martuli martuli

martuli je offline (nepripojený) martuli

Áno mám naformátovanú hneď čistú stranu. Preto mi je to divné, že sa to nedá odstrániť cez formátovanie. Viete mi prosím vysvetliť ako je to možné, že to orámovanie zostáva napriek tomu, že som preinštalovala celý office?
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Ale s preinštalovaním programu to nemá vôbec nič spoločné!!! Čítala si dôsledne čo som písal? Daj to sem ako prílohu.
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

sthruska zavinač post bodka sk
0 0
martuli martuli

martuli je offline (nepripojený) martuli

Vložiť ako obyčajný text - nezabralo
tabuľka - odstrániť ponuka je nevysvietená, teda nedá sa kliknúť
vymazať formáty - nezabralo
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Neviem ako to mám slušne napísať Ja totiž žiadne orámovanie nemám.

Tak ma napadlo, či nemáš v nastaveniach "Zobraziť okraj textu". Potom pri práci s dokumentami vykresľuje rámček okolo každého textu.
0 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

dobrý deň, nenašla som kam zaradiť otázku a nechcem zakladať novú tému, potrebovala by som tlačiť dokumenty a po uložení dokumentu sa mi zobrazí táto tabuľka, čo s nou dalej, aby sa mi dokument zobrazil a následne som ho mohla vytlačiť? dakujem moc za odpoveď
Bez názvu.jpg  
0 0
sthruska sthruska

sthruska je offline (nepripojený) sthruska

Ale táto tabuľka sa zobrazuje pri OTVORENÍ dokumentu. Jednoducho vyberaj až bude text v "tabuľke" zobrazený správne. Začal by som prvou voľbou vľavo hore - Windows
0 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

veď to som skúšala a vypisuje mi tam bludy.....vôbec nie to, čo má.... ani tie dalšie možnosti mi nejdú.... a mne sa táto tabulka nezobrazuje pri každom dokumente, len v účtovníctve, program e Dane, ked chcem vytlačiť danové.....
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

martina0203 Pozri príspevok
veď to som skúšala a vypisuje mi tam bludy.....vôbec nie to, čo má.... ani tie dalšie možnosti mi nejdú.... a mne sa táto tabulka nezobrazuje pri každom dokumente, len v účtovníctve, program e Dane, ked chcem vytlačiť danové.....
Otvaras vo worde subor vyexportovany z e.dane?

A ten ma aku koncovku?
Nejde nahodou o pdf? ak ano, preco ho otvaras vo Worde?
A mas nainstalovany v pocitaci Acrobat Reader?

popis cely proces, co vlastne robis ......
2 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

ako keby mi chýbalo niečo, čo treba nainštalovať....
0 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

tento dokument má koncovku fdf, áno súbor vyexportovaný z e Dane, ked to ukladám samé sa mi to uloží do fordu a vtedy sa mi otvorí táto tabulka, dá sa mi uložiť aj v pdf, ale tam je problém, že po otvorený je dokument prázdy, čo tiež nechápem.... nemám to asi nainštalované skúsim aj to....
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

martina0203 Pozri príspevok
tento dokument má koncovku fdf, áno súbor vyexportovaný z e Dane, ked to ukladám samé sa mi to uloží do fordu a vtedy sa mi otvorí táto tabulka, dá sa mi uložiť aj v pdf, ale tam je problém, že po otvorený je dokument prázdy, čo tiež nechápem.... nemám to asi nainštalované skúsim aj to....
fdf je v podstate vyplneny pdf ..nedovoli ti ho ulozit, ale dovoli ti ho vytlacit.
nesmies ho ale otvarat vo Worde.
Stiahni si Acrobat Reader, je volne siritelny, nainstaluj a tlac tie dokumnty cez tento program.
Word si s nimi poradit nevie.
1 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

skúsim moc dakujem....
0 0
ivka70 ivka70

ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

Inak, aj na stranke e/dane mas technicke predpoklady fungovania a jednym z nich je:
Adobe Reader:

a je tam aj link, kde sa da stiahnut ....
1 0
martina0203 martina0203

martina0203 je offline (nepripojený) martina0203

mám nainštalované a nejde to....................
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Klikni na daný súbor pravým tlačidlom a daj otvoriť v programe Adobe Reader alebo otvor Acrobat Reader a cez neho skús otvoriť ten súbor.
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať