Zavrieť

Porady

Nedoplatok z RZZP za r. 2011

Môžem v ročnom zúčtovaní dane zamestnancovi zarátať do zaplatenia poistného za r. 2012 aj nedoplatok z ročného zúčtovania zdravotného poistenia z r.2011, ktorý bol zaplatený v 09/2012 a ktorý si platil sám prevodným príkazom. Tým pádom v RZD bude mať zamestnanec preplatok.

Ďakujem
LJ
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Mila123 je offline (nepripojený) Mila123

    Mila123
    mapope Pozri príspevok
    Môžem v ročnom zúčtovaní dane zamestnancovi zarátať do zaplatenia poistného za r. 2012 aj nedoplatok z ročného zúčtovania zdravotného poistenia z r.2011, ktorý bol zaplatený v 09/2012 a ktorý si platil sám prevodným príkazom. Tým pádom v RZD bude mať zamestnanec preplatok.

    Ďakujem
    LJ
    jasne, že môžeš, bolo by vhodné aby ti predložil aj rozhodnutie o RZZP za rok 2011, aj odklad o zaplatení....
    Mila123 odklad to nebol, doklad o zaplatení je správne.....preskočili mi písmenká....

    mapope je offline (nepripojený) mapope

    mapope
    Odklad nie je, pretože RZZP za r. 2011 sa robí v r.2012, minulý rok to robili prvý krát zdravotné poisťovne..

    MáriaPaM je offline (nepripojený) MáriaPaM

    MáriaPaM
    Zamestnanec mi priniesol detailné saldo z všzp - prehľad záväzkov že spolu platil 400€ kadejaké staré nedoplatky.
    Je zjavné že nedoplatok rzzp za 2011 z toho bol 40. Do rzd môžem zahrnúť 40? Alebo mám pátrať presne čo to boli za nedoplatky a dá sa zahrnúť aj niečo iné ako nedoplatok rzzp?

    Nedoplatok z RZZP za r. 2011

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.