Zavrieť

Porady

závesné WC

Dobry den.
Prosim o radu. Do noveho domu sme sa rozhodli dat zavesne WC. Zaujala nas ponuka z Hornbachu ALCAPLAST komfort - kompletny set: za 179,-Eur, alebo KOLKO technik REKORD - kompletny set za 179,- Eur alebo z Baumaxu GROHE CLASIC kompletny set za 195,-Eur. Dalej sme našli aj znacky ako: GEBERIT, MEROX, kde bola cena ovela vyssia. Viete mi prosim poradit ktora z uvedených značiek je kvalitna ale za rozumnu cenu?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    comodo je offline (nepripojený) comodo

    comodo
    Ja by som este k tomuto upozornil - alebo pridal otazku , urdrzby a cistenia machanizmu a nadobky z vodou. Vraj je tam dost spatny pristup a kto ma tvrdu vodu a tvori sa mu kamen potom skipe zubami.

    srska je offline (nepripojený) srska

    srska
    comodo Pozri príspevok
    Ja by som este k tomuto upozornil - alebo pridal otazku , urdrzby a cistenia machanizmu a nadobky z vodou. Vraj je tam dost spatny pristup a kto ma tvrdu vodu a tvori sa mu kamen potom skipe zubami.
    veru, pravdu máš - rozborka a zborka sú chuťovka http://www.porada.sk/t67505-ako-opravit-zachod-geberit.html#post2162290

    http://www.porada.sk/t67505-ako-opra...ml#post2162862

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    podomietkový splachovač jedine Geberit, namontoval som za dvanásť rokov cca 60 ks a na tom prvom sa v lete ulomila páčka na malé splachovanie, diel som objednal a do dvoch týždňov opravil, údržba žiadna, na veľmi tvrdú vodu používame elektromagnetický filter ale filter so sitkom na hrubé nečistoty dávame automaticky aj do šácht bytových jadier. V spomínanom príspevku riešia rôzne problémy hlavne s nečistotami v prívode, s odborne namontovaným geberitom to nehrozí, splachovače Alcaplast, Jika, Kolo aj Grohe len napodobňujú švajčiarov, v niektorých prípadoch je nutný servis už po roku prevádzky...

    lapejko je offline (nepripojený) lapejko

    živnostník remeselník lapejko
    čo sa týka ceny, treba sa obrátiť na dobrého inštalatéra, ten vám dodá základnú komplet zostavu geberit za 200-220 €, ceny v niektorých obchodoch sú fest nadsadené samotný kombifix stojí okolo 130,00.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.