Zavrieť

Porady

Omylom vystavená faktúra za službu, uplatnená DPH...

Dobrý deň,
prosím o radu. Dnes som zistila, ze dodávatel nám omylom vystavil faktúru za službu, ktorú nám nedodal. DPH sme si už uplatnili v januári, faktúra je zaplatená. Stačí, keď nám dodávateľ vystaví dobropis? dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    carry Pozri príspevok
    Dobrý deň,
    prosím o radu. Dnes som zistila, ze dodávatel nám omylom vystavil faktúru za službu, ktorú nám nedodal. DPH sme si už uplatnili v januári, faktúra je zaplatená. Stačí, keď nám dodávateľ vystaví dobropis? dakujem.
    Kedže neide o opravu ZD, ale o neprávnom vystavenú faktúru, je potrebné storno tejto faktúry.

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    To len tak, z nedostatku inej činnosti sa zaplatí fa za niečo, čo nebolo dodané?

    carry je offline (nepripojený) carry

    carry
    Vdaka, za rady.
    Paula, to uz nie je moja vec, ci bola uhradená z nedostatku inej činnosti alebo z akeho dôvodu. Pri desiatkach az stovkách dodávatelskych faktúr mesačne sa to stane. Sme len ludia...

    Omylom vystavená faktúra za službu, uplatnená DPH...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.