Zavrieť

Porady

rozviazanie pracovneho pomeru

Dobry den, potrebovala by som sa poradit ohladom rozviazania pracovneho pomeru. Pracujem v nemenovanej firme od roku 2003 do roku 2008 - potom som dala vypoved, ale po dohode ma zobrali naspat, tak od roku 2008 az do teraz mam novu pracovnu zmluvu. V 2009 som isla na matersku dovolenku a vratila som sa naspat pracovat v decembri...situacia vo firme je hrozne napata a sef zacina vo mne nachadzat len chyby a to len preto, lebo ked kolegovia nieco chcu, tak pridu a sefovi to nepovedia, tak poviem ja...najnovsie ide o to, ze vobec nemame zabezpecene obedy, ani stravne listky - za toto mi bolo povedane, ze si mam zobrat dovolenku a rozhodnut sa co dalej a mam si hladat pracu, kde budem pit 6 salok caju denne, mat aj obedy a stravne listky a nemam problem riesit za vsetkych - s externou personalistkou riesi vypoved - precitala som si e-maiy, ktore do firmy prisli, precitali si to vsetci kolegovia, lebo sa im tie spravy ukazali, cakala som na reakciu sefa a on nic...este nemam ani vypoved na stole a preto by som chcela vediet co robit - prosim poradte...najhorsie na tom je, ze ja tu pracu milujem a sef to vie velmi dobre
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    rozviazanie pracovneho pomeru

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.