Zavrieť

Porady

Prečo len 10 platová trieda?

Prečo učiteľ s aprobáciou všeobecne-vzdelávacích predmetov pre ročníky 5-12 s prvou kvalifikačnou skúškou, ktorú urobil počas pôsobenia na základnej škole, je teraz na strednej škole zaradený do 10 platovej triedy? Na strednej škole neplatí 2 + 2 = 4, neplatí tá istá metodika?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času
    Je to preto, lebo prvú kalifikačnú skúšku urobil ako učiteľ základnej školy a teraz je učiteľ strednej školy. Je v inej podkategorii pedagogického zamestnanca - § 13 zákona č. 317/2009 Z. z. § 27 ods. 4 písm.b) toho istého zákoa to vysvetľuje.
    Dobre si rozmyslite, kde budete pôsobiť /ZŠ, SŠ/, atestačná skúška platí len na príslušnom type školy. Neoplatí sa zmeniť typ školy. Prídete zhruba o 100 eur.
    Teda o mojom zaradený rozhoduje, či som sedel na stoličke v ZŠ alebo SŠ. Ak by som teda bol tú istú prácu napísal počas pôsobenia na SŠ, tak nie je problém. To je neskutočné riešenie, o mojom zaradení nerozhoduje vzdelanie a urobená práca. Čo by sa stalo,ak by som 1 kvalifikačnú skúšku urobil v čase bez zamestnania ?
    Naposledy upravil kamciatko : 26.03.13 at 20:06
    drpaolo ta posledna veta je super. napr. taka zena na MD...to by zaujimalo aj mna, ako by to riesil zamestnavatel

    Prečo len 10 platová trieda?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.