Zavrieť

Porady

Wizzair - kontrola batoziny

Ahojte, niekedy na jesen 2012 zaviedol Wizzair novu policy pre cabin batozinu, viete mi prosim povedat, ako velmi ju dodrzuju ? mam o nieco malo vacsi batoh, ako udavaju ich podmienky pre bezplatnu batozinu.
Jedna sa mi hlavne o letisko Budapest, ako tam pristupuju ku kontrole velkosti batoziny ? Leteli ste niekto s nimi od jesene 2012, alebo teraz niekedy v 2013 ? Pre porovnanie, Ryanair v BA vobec nekontroloval batozinu (letel som 3x z BA), v Budapesti Ryanair tiez nekontroluje batozinu, v Milane Ryanair tiez nekontroluje batozinu.. s Wizzair ale poletim prvykrat, preto neviem co od nich cakat, teraz maju rozmery max 42 cm na vysku.

BUdem vdacny za kazdu radu, postrehy mozu byt aj z inych letisk, ako BUD.

vopred vdaka
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ienko je offline (nepripojený) ienko

    ienko
    ahojte, takze z vlastnej skusenosti z BUD letiska: Wizzair nekontroluje tasky, batohy extra prisne. Ak mate len prehodeny vak cez pleco - rovno vam nalepia nalepku na batoh "mala batozina" a mozte ist na security check. Mam to odsledovane u viacerych ludi, nie je to teda len moj pripad. Ludi s taskami vsak kontrolovali celkom dost, takze tam by som to neriskoval po tom co som videl.

    Wizzair - kontrola batoziny

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.