Zavrieť

Porady

Podnikatelsky ucet pre e-shop a obchodovanie so zahranicim (GB, USA, AUS...) (pravnicka osoba)

Dobry den,
Chcel by som sa opytat aka je podla vas najlepsia volba podnikatelskeho uctu aby ma nezozrali poplatky za ziva (fungujem ako s.r.o.)

mam E-shop
stankovy predaj
dodavatelov mam v zahranici a platim im v cudzich menach

Mozem kombinovat osobny s podnikatelskym alebo ako je to ? (osobny na platby z e-shopu ze sa mi nekumuluje zbytocne pocet transakcii)

Vdaka za radu
3 komentárov     zbaliť
Dáša_ No teda, ak pri tomto kombinuješ súkromný aj podnikateľský účet, platíš do zahraničia v cudzích menách, tak ľutujem toho účtovníka, čo to bude po tebe dávať dohromady. Inak, fio banky ma vedenie účtu zadarmo, nepočíta ani položky. A tuším má niečo podobné aj mbank.
denny224 zle som sa vyjadril, ukazal som modelovu situaciu ako to bude fungovat cca o mesiac, v sucasnosti len hladam najlepsiu moznost,

mBank ma ponuku asi len pre zivnostnikov, podla informacii na stranke
kobolcs vubka ma zadarmo prijate platby. na ostatne platby fio/csob s najvyssim balikom. do zahranicia si dohodni paypal, skrill aby ta nezozrali poplatky nasich bank.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Andrej13 je offline (nepripojený) Andrej13

    Andrej13
    alebo si založ účty v cudzích menách v zahraničí, tam kde budeš najviac obchodovať, a prípadne to potom prežeň cez paypal.

    Podnikatelsky ucet pre e-shop a obchodovanie so zahranicim (GB, USA, AUS...) (pravnicka osoba)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.