Zavrieť

Porady

Podnikatelsky plan pre E-shop,pomoze niekto plz!

Dobry vecer, ziadam prispevok od UP a potrebovala by som priblizny podnik.plan pre E-shop, robi mi problem financna prognoza a kalkulacia predpokladanych nakladov. Pomoze mi niekto? dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    anciak je offline (nepripojený) anciak

    anciak
    prikladam moj plan na ukazku

    Hannah.K je offline (nepripojený) Hannah.K

    Hannah.K
    Ahoj a dakujem za tvoju ochotu. Kedze som prvy termin nestihla bolo to do konca aprila dalsi je dokonca maja,cize ma cca mesiac, lebo komisiu mam 6 juna. Ja som co sa tyka podnikania uplny novacik, takze je toho vela co sa musim naucit a pochopit ale niekde zacat musim. Vsetci ma odhovaraju kvoli konkurencii ale ja to aj tak chcem vyskusat. Chcela by som mat vlastny e-shop s detskym oblecenim a obuvou a neskor aj vlastny kamenny obchod u nas v Lipt.Hradku alebo L.Mikulasi. Viem ze vascina takehoto tovaru je dostupna vsade, ale ked chces nieco kupit musis obehat cele mesto aby si nieco nasiel a myslim si ze e-shop je dobry napad,hlavne tu v L.Hradku. Podnik.plan uz z casti mam len teraz som sa akosi zasekla na tej financnej prognoze a kalkulacii predpokladanych nakladov. Taktiez neviem na co vsetko mozem prispevok pouzit lebo tu v LM su velmi "napomocni" ked som sa bola spytat na UP ci mozem prispevok pouzit na e-shop nebola velmi nadsena ale nakoniec prikyvla ze ano ze mozem, dalej mi len povedala ze pripsevok nemozem pouzit na reklamu, ale ci si do toho mozem zarat uct.softver a domenu to fakt neviem. Takze ak mozes prosim pomoz. Vopred dakujem. AnnaK
    Postup pri nakupovaní prostredníctvom eshopu musí byť zahrnutý aj v obchodných podmienkach. Dávaj si pozor, aby si dobre spracoval obchodné podmienky, lebo sa vykonávajú kontroly a ukladá SOI pokuty!

    romanko111 je offline (nepripojený) romanko111

    romanko111
    Ahoj a do kedy musíš Podnikateľský plán odovzdať? Ja som ho robil asi pred tromi rokmi, čiže by som ti vedel pomôcť, okrem toho som ekonóm.

    aglv je offline (nepripojený) aglv

    aglv
    Zdravím. Mám podobnú prosbu potrebovala by som pomocť s podnikateľským plánom na e-shop, hlavne kalkuláciu aby som na niečo nezabudla.

    aglv je offline (nepripojený) aglv

    aglv
    Prosím vás treba do podnikateľského plánu pre eshop rozpisovať ako ten eshop bude fungovať? To aký je postup pri objednaní tovaru zákazníkom (že ho vloží do košíka, atď) alebo sa tam píše len všeobecne.

    katya5 je offline (nepripojený) katya5

    katya5
    prosím je tu niekto kto bral dotaciu na e shop? potrebujem surne radu. dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.