Zavrieť

Porady

Nové zákony

Nové zákony zo dňa 2.februára 2006 sú na svete:

Zákon č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov (účinný od 1.júla 2006)
Zákon č. 125/2006 Z.z. o inšpekcii práce a o zmene a doplnení zákona č. 82/2005 Z. z. o nelegálnej práci a nelegálnom zamestnávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov (účinný od 1.júla 2006)
Zákon č. 126/2006 Z.z. o verejnom zdravotníctve a o zmene a doplnení niektorých zákonov (účinný od 1.júna 2006)

Veľa zdaru!!!
Naposledy upravil Origos : 10.03.06 at 08:30
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Bambit je offline (nepripojený) Bambit

    Bambit
    Origos
    Nové zákony zo dňa 2.februára 2006 sú na svete:

    Zákon č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov (účinný od 1.júla 2006)
    Zákon č. 125/2006 Z.z. o inšpekcii práce a o zmene a doplnení zákona č. 82/2005 Z. z. o nelegálnej práci a nelegálnom zamestnávaní a o zmene a doplnení niektorých zákonov (účinný od 1.júla 2006)
    Zákon č. 126/2006 Z.z. o verejnom zdravotníctve a o zmene a doplnení niektorých zákonov (účinný od 1.júna 2006)

    Veľa zdaru!!!
    Potrebovala by som od Vás pomoc, kde by som našla / na akej adrese/ vyhlášku o požiarnej prevencii č. 121/2002 a jej schválenú zmenu , vyhl. MV SR č. 591/2005 Z.z. /. potrebovala by som si to súrne vytlačiť. Čakám kontrolu. Veľmi pekne ďakujem

    Zoltán Kovács je offline (nepripojený) Zoltán Kovács

    človek, príliš dôverčivý, a niekedy aj idealista, ktorý verí v dobro človeka ...viac Zoltán Kovács
    Skús na stránke Ministerstva vnútra SR. Alebo na zbierky.sk

    Bambit je offline (nepripojený) Bambit

    Bambit
    smith
    Skús na stránke Ministerstva vnútra SR. Alebo na zbierky.sk
    Ďakujem veľmi pekne, presne som našla všetky vyhlášky, ktoré potrebujem, už som si ich aj vytlačila. Mohla som na poradu skôr napísať ,veď viem že sú tu veľmi ochotní ľudia a ja som celé poobedie hľadala na internete. No čo už - opäť som sa poučila na svojich chybách.

    ayya je offline (nepripojený) ayya

    ayya
    Origos Pozri príspevok
    ...
    Zákon č. 126/2006 Z.z. o verejnom zdravotníctve a o zmene a doplnení niektorých zákonov (účinný od 1.júna 2006)

    Veľa zdaru!!!
    nasla som takyto clanok ...
    Kontrola na zmluvu

    Všetci zamestnávatelia by pritom najneskôr do konca roka mali uzavrieť zmluvy s jednou z existujúcich pracovných zdravotných služieb, ktoré skontrolujú hygienické podmienky na pracoviskách. V opačnom prípade hrozí firmám pokuta, informovalo ministerstvo zdravotníctva. Nové povinnosti pre zamestnávateľov priniesol podľa ministerstva zákon o verejnom zdravotníctve, ktorý schválil parlament vlani. ...
    cely clanok si mozete precitat tu

    dopravca je offline (nepripojený) dopravca

    dopravca
    Spýtam sa aj tu, dost mi to súri, kde nájdem novelu zákona 121/2004 o prac. čase a dobe odpočinku vodičov mot voz. platnú od 1.4.2007 ďakujem

    dari1 je offline (nepripojený) dari1

    dari1
    dopravca Pozri príspevok
    Spýtam sa aj tu, dost mi to súri, kde nájdem novelu zákona 121/2004 o prac. čase a dobe odpočinku vodičov mot voz. platnú od 1.4.2007 ďakujem
    na www.jaspi.justice.gov.sk v zneni platnom k 10.4. 07 nie je zaevidovana ziadna zmena tohto zakona, resp. cast zakona bola zrusena v predpise 125/2006 (o neleg.praci).

    Janka6685 je offline (nepripojený) Janka6685

    mladá začínajúca podnikateľka - účtovníčka, mzdárka, ktorá potrebuje poradiť a ak to bude možné, rada poradím aj ja ...viac Janka6685
    dari1 Pozri príspevok
    na www.jaspi.justice.gov.sk v zneni platnom k 10.4. 07 nie je zaevidovana ziadna zmena tohto zakona, resp. cast zakona bola zrusena v predpise 125/2006 (o neleg.praci).
    Tá stránka je bez www

    jaspi. justice.gov.sk

    dopravca je offline (nepripojený) dopravca

    dopravca
    dari1 Pozri príspevok
    na www.jaspi.justice.gov.sk v zneni platnom k 10.4. 07 nie je zaevidovana ziadna zmena tohto zakona, resp. cast zakona bola zrusena v predpise 125/2006 (o neleg.praci).

    Pýtam sa aj preto, lebo v § 8 pís.d sa píše, že vodič musí mať pri sebe záznamové listy za prebiehajúci týždeň a posledný deň vedenie mot. vozidla v predchádzajúcom týždni. A policajti pýtajú kotúče 15 dní dozadu... má s tým niekto skúsenosti? Ďakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.