Zavrieť

Porady

mravce pod stromami a vosky na ovocnych stromoch

co s tym?viem ze je tu vela tem,ale taketo som nenasla.fakt,pod kazduckym stromkom mam mravenisko a tych vosiek-ciernava cierna.to som este nezazila.co s nimi.ved uz su na nich plodiky tak striekat uz asi nie.a ja by som radsej nieco ekologicke ako daku chemiu.ale takto to zase nechat nemozem.tie stromky ocividne trpia :-( inak na niektorych su cierne i zelebe vosky,uz neviem co s nimi.zeby zavarat....
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    v starsich temach su desiatky tipov, to si vazne nic nenasla?http://www.porada.sk/search.php?searchid=568665

    odkaz uz je medzitym neplatny, takze teba zadat do vyhladavaca "mravce na stromoch"
    Naposledy upravil arizona : 23.05.13 at 18:42
    kopretinka asi zlý link
    Prepáčte - vyhladávač nenašiel žiadne výsledky. Skúste zadať inú formuláciu.

    draik je offline (nepripojený) draik

    draik
    Buď chémia alebo prírodné postreky. Proti ďalšej záplave mravcov a vošiek na stromoch lepiace pásy + lienky.

    mravce pod stromami a vosky na ovocnych stromoch

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.