Zavrieť

Porady

Vedlajsi pracovany pomer

Ahojte,
Som zamestnana 10 rokov vo firme A. V januari tohto roku som odisla na matersku dovolenku. Avsak mam moznost zacat od septembra ucit na vysokej skole,kde mi ale ponuknu zmluvu len na 1 rok. Preto sa mi zda riskantne, odist z firmy A. Rozmyslam, ze by som tuto ponuku zobrala, ale hladam moznosti, ako to riesit vzhladom k tomu, ze budem na rodicovskej dovolenke, vo firme A nechcem dat vypoved a ucit par dni do tyzdna na VS ma tiez laka. Ako to mozem zmluvne riesit. Dohodou? Vedlajsim pracovnym pomerom? Dakujem za radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    ivka70 je offline (nepripojený) ivka70

    ivka70
    Vedlajsi PP ako termin uz davno neexistuje.Ak to tvoja prac. zmluva nevylucuje, mozes pocas cerpania RD v jednej praci kludne v inej pracovat, ci uz na kratsi PP alebo na dohodu . Pocas prace sa vsak musis odhlasit z dochodkoveho poistenia ako zena na rd, co zasa nemusi byt az take vyhodne, vsetko zavisi od prijmu,ktory by si dostala a aj od typu zmluvy.
    6 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    skorki Dakujem velmi pekne. Mozem sa este spytat - z povodnej firmy ma kontaktovali, ze mam narok na 25 dni dovolenky. RD by mi mala oficialne zacat v polke septembra, zmluva u noveho zamestnavatela mi zacina 16.09. Mozem teda cerpat dovolenku vo firme A bez ohladu na zmluvu u noveho zamestnavatela a potom nastupit na RD?
    ivka70 Ak si oznamila zamestnavatelovi nastup na RD mesiac dopredu, pisomne, ziadnu dovolenku cerpat nemusis. Pokracujes u zamestnavatela plynule z MD na RD. Dovolenka kvoli RD neprepada, posuva sa dalej a vycerpas si ju po nastupe spat do prace ..kludne aj o 3 rokyt, alebo o viac, ak by si isla napr. na dalsiu matersku.
    skorki Dakujem opat . AK by som sa ale rozhodla dovolenku cerpat (kvoli financiam), mozem ju cerpat aj v case, kedy mi bude bezat PP v dalsom zamestnani?
    veronikasad Môžeš, ale počítaj s tým, že ukončením RD sa na teba nevzťahuje zákaz výpovede zo strany zamestnávatela (bez ohladu na to, že naďalej budeš poberať rod.príspevok). A tak ako píše Ivka, musíš sa odhlásiť z dôch.poistenia v SP.
    skorki Dievcata, prosim Vas, dnes mi dali u noveho zamestnavatela podpisat vyhlasenie na zdanenie prijmov fyzickych osob. MOzem si uplatnit nezdanitelnu cast na danovnika a danovy bonus na dieta u tohto noveho zamestnavatela? Som na MD/RD, u svojho povodneho zamestnavatela, cize mozem si uplatnit danovy bonus u zamestnavatela, kde budem pracovat pocas RD?
    ivka70 Mozes si ho uplatnit, ale ak by si cerpala dovolenku, nesmies si ho uplatnovat u povodneho zamestnavatela.
      zbaliť

    Vedlajsi pracovany pomer

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.