Zavrieť

Porady

Ako získať doklady od otca kvôli štipendiu na Vš ?

Rodičia nie sú rozvedený, nežijú však oddelene. S otcom nekomunikujem, neviem kde sa nachádza, neplatí mi výživne. Ako to mám preukázať pri žiadosti ?
4 komentárov     zbaliť
veronikasad Máš súdom stanovené výživné ? Ak ano a výživné neplatí, žiadal si náhradné výživné ?
TIA55 Ospravedlňujem sa v príspevku som urobila chybu -žijú oddelene, nemám stanovené výživne naši nie sú rozvedení, otec určite ani žiaden prijem nemá je totiž alkoholik, to že nie sú rozvedený mi komplikuje žiadosť o štipendium.
veronikasad otec je evidovaný na Úrade práce ?
TIA55 Neviem o ňom absolútne nič, pracovať určite nebude. asi pred zhruba 5 mesiacmi bol na protialkoholickom liečení a neviem či je evidovaný.Mal by mať iné trvalé bydlisko. Víem, že je to zložité lebo o ňom nemám žiadne informácie neudržiavam s ním žiaden kontakt, študujem v inom meste ale niekedy s jeho dokladmi k štipendiu nebol problém, dával ich matke . Teraz viac upadol do závislosti a asi si vieš predstaviť že s takýmto človekom nie je možné vychádzať. A niejaké potvrdenie od notára by nestačilo?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!

    Ako získať doklady od otca kvôli štipendiu na Vš ?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.