Zavrieť

Porady

Ako sa čo najskôr zbaviť boreliózy?

Diagnóza herpes od doktora nebola správna. T.j. ani liečba v začiatku nebola správna a narobilo mi to sakra problémy. Zmenila som po týždni kožného lekára a ten mi odobral krv. Výsledok negatívny. Tie predpísané obklady a mastičky mi dopomohli k takému stavu, že nohu pod kolenom v zhybe som mala najskôr červenú, potom tmavočervenú-až do tmavomodra sa to farbilo - ten pás bol široký asi 15-20 cm . Červeň postupovala od zhybu pod kolenom až nad koleno. Kožnou lekárkou som bola doporučená na infekčné i keď výsledky z krvi boli negatívne. Tá noha veľmi zle nielen vyzerala, ale aj bolela. Potom mi infektológ zobral ďalší odber krvi - výsledok - pozitívny. Užívam ATB, liečba trvá. Ešte mám 8 tabliet a po ich využívaní idem na kontrolu. Celú nohu mám pripuchnutú tie fľaky sa čiastočne zmiernili, nad kolenom mám evidentný opuch a koleno aj bolí. Vie mi niekto poradiť v mojom probléme. Okrem kožného, infektológa som bola aj u ortopéda. Ďakujem.
Naposledy upravil Dav : 27.07.13 at 22:25
lujza.j pozerala si diskusné fóra?
branislavp Pozerala som. Ale nič som nevyzistila pre môj prípad.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    BXLmiami je offline (nepripojený) BXLmiami

    BXLmiami
    No,to že teraz máš boreliozu neznamená,že na začiatku to nebol herpes.Kombinácia chorôb je vcelku bežná vec.
    branislavp No, podľa ďalších odborných lekárov bolo hodnotené, že nešlo o herpes.

    Ako sa čo najskôr zbaviť boreliózy?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.