Zavrieť

Porady

Oberon - agenda firmy

Ahojte oberonaci,

rozhodla som sa založiť debatu ohľadom noveho oberonu - agenda firmy.

Na stránke www.exalogic.sk písu : citujem "o postupnej transformácie programov zo starších verzií do programu OBERON – Agenda firmy. "

V tejto debate by sme si mohli teda opat spolocne poradit pri praci s novym programom Oberonu -agenda firmy.

zdravi Sarlotka
Usporiadat
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

začnem mne trošku trvalo kým som nasla filtre a nastavila filter v uctovnom denniku...

postup je ako v podvojnom uctovnictve vlastnosti, v hornej casti filtre a tu následne treba myskou kliknut okienko pod nazvom pole, aby sa zobrazilo rozbalovacie pole s moznostami vyberu a definovaniu filtra...

(ja som naskor klikala na stvorček, ale ten ide zakrtnut az po zadefinovany podmienok filtra)
Naposledy upravil Sarlotka : 05.09.13 at 18:58
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

tlaci vam na uctovnych dokladoch meno, kto doklad vystavil?

mám nastavené v udajoch o firme meno zodpovedného pracovnika za vedenie uctovnictva, aj meno uvádzané na dokladoch ale na dokladoch tlači A (admin)
1 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

taha tam skratku uzivatela ... nastavis v Servis - Uzivatelia
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

Skusila som zmenit skratku (aj ked tam je obmedzeny pocet pismen) ale to zmeni az pri dalsich dokladoch (doklady vystavene pred tym ako zmenim skratku v servis uzivatelia stale taha A)...
0 0
avalik avalik

avalik je offline (nepripojený) avalik

tak jedine dotaz do Oberonu
0 0
EPk EPk

EPk je offline (nepripojený) EPk

Ja som sa vcera trapila so zauctovanim miezd, tiez som volala do Oberonu, lebo sa mi stratila licencia, ale uz to mam hotove.
0 0
EPk EPk

EPk je offline (nepripojený) EPk

V starom PU bolo v pohladavky/zavazky - tlac - Uctovanie pohladavok v uct. denniku. Je to aj v Agende firmy? Nejako to nemozem najst.
1 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

EPk
V starom PU bolo v pohladavky/zavazky - tlac - Uctovanie pohladavok v uct. denniku. Je to aj v Agende firmy? Nejako to nemozem najst.
zatial som ho nenasla...

a ked tlacite v uctovnom denniku lubovolny uctovny doklad, mne dáva vystavil a podpis a peciatka celkom dole na A4 a aj ked dam pravym klikom upravit tlacovy vystup tam je vystavil a podpis za textom tak ako doteraz ale tlaci mi to celkom dole na strane ...
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

no a chýba tam aj tlačový výstup otvorené záväzky a pohľadávky k dátumu.
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

EPk
V starom PU bolo v pohladavky/zavazky - tlac - Uctovanie pohladavok v uct. denniku. Je to aj v Agende firmy? Nejako to nemozem najst.
Ten tlačový výstup tam tiež chýba...dá sa pozrieť napr. len zaučtovanie jednej pohľadávky/závázku tak že sa na ňu nastavíš a pôjdeš bud cez možnosti a učtovanie dokladu alebo, alebo skrátene CTRL B , alebo ľavým tlačítkom klikneš na faktúru a ponukne ti možnosti ..je uplne jedno akým spôsobom ale vždy sa dá pozrieť len ten doklad na ktorý sa nastavíš a ukáže ti jeho účtovanie v účtovnom denníku....veľa dobrých tlačových výstupov vynechali....a snažila som sa nejako nastaviť aj filter ale zatiaľ sa mi to nepodarilo
2 0
EPk EPk

EPk je offline (nepripojený) EPk

Pisala so do Exalogicu odpovedali
-V Agende firmy sa v dohľadnej dobe umožní tlač Fa zo zaúčtovaním. Zatial si zostavu ktorú požadujete vytlačte zo starého PU.
3 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

EPk
Pisala so do Exalogicu odpovedali
-V Agende firmy sa v dohľadnej dobe umožní tlač Fa zo zaúčtovaním. Zatial si zostavu ktorú požadujete vytlačte zo starého PU.
dakujeme za infosku...
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Ahojte dievčatá - údajne účtovanie cez Agendu bude oveľa pohodovejšie .
Asi sa sem na pár dní vrátim a budem sa priúčať, alebo......aj radiť.
2 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

Huraaaaaa, huraaaaaaaaaaaaaaaa Majka je spat...
1 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Potrebné bude stiahnuť si vždy novú verziu, lebo tam bude všetko nové pribúdať a stará verzia už vynovovaná nebude, tá bude už len dosluhovať, ale výstupy sa budú dať tlačiť stále .
Viem, že dosť dlho sa už v Oberone venujú vynovenej verzii a určite bude vymakanejšia než tá stará a aj tlačové výstupy budú také, na aké sme všetci zvyknutí. Len je to všetko veľmi náročné na čas. Ale ja verím, že to dostaneme pod vianočný stromček ako darček.
2 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
Si veľmi milá Sarlotka .
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

Super, tak sa tesime na tie Vianoce, mne sa inak vizualne paci ...
Ja som agendu uz pouzivala na DPHcky a suhrnne ktore generuje v xmlkach...
0 0
Sarlotka Sarlotka

Sarlotka je offline (nepripojený) Sarlotka

Melnick
Si veľmi milá Sarlotka.
:*
0 0
Melnick Melnick

Melnick je offline (nepripojený) Melnick

človek čo opustil Poradu.
A to až trikrát si milá
0 0
Danielam Danielam

Danielam je offline (nepripojený) Danielam

Majka aj ja ťa vítam späť a teším sa že si späť
1 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať