Zavrieť

Porady

Rušenie nočneho kľudu

Dobry deň mam problem , suseda na mňa stale vola mestsku policiu keď sa rozpravam na spoločnom balkone s kamaratmi , chcel by som vedieť či ma na to pravo ked nie sme nadmerne hlučny iba sa rozpravame.... chcel by som vedieť kedy ho porušujem pri koľkych decibeloch a ako mi to možu vlastne dokazať že rušim nočny kľud . Ďakujem
3 komentárov     zbaliť
Mila123 ja milujem nočné rozhovory, pod oknami naších spálni....mladí ľudia rehocú sa, tým, že je všade kľud, i tak sú hluční.......neraz im "nadávam" z okna aby vypladli.......
misoft To je malina - lepšie je, keď zaparkuje auto a pustí si svoje rádio na plné pecky......
arizona my sme mali kedysi davno susedu, tiez jej vadili v noci decka na lavicke. Cez den si chystala vedra s vodou a v noci debatujucich oblievala.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    alaya1 je offline (nepripojený) alaya1

    alaya1
    Dodrzuj nocny klud a nebude nikto na teba nikoho volat..

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    A preco sa nejdete rozpravat dovnutra? V noci sa zvuky viac ozyvaju, takze ak kusok od toho balkonu maju ludia okna a potrebuju v noci vyspat do prace, je jasne, ze ich to rusi..

    Trochu tolerancie a ohladuplnosti by ti urcite nezaskodilo.
    Podla tvojho prispevku je jasne, ze tie nocne hovory mavate casto,takze sa necuduj nespokojnosti susedov ...
    Naposledy upravil arizona : 08.09.13 at 19:07

    Ferdosondo je offline (nepripojený) Ferdosondo

    Ferdosondo
    Jack205 chcel by som vidieť, čo by si robil Ty keď by si mal isť spať a niekto by sa 5 metrov od teba "iba rozprával".
    Samozrejme, kým ešte buváš, oni už zarezávajú v práci anikoho nezaujíma, či sú vyspatí alebo nie.

    buchač je offline (nepripojený) buchač

    Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac buchač
    Fakt máš problém ....ale s neprispôsobivosťou ......

    Ide ale aj o to , čo je to hluk a čo je to rozhovor .
    Tu ide o uhol pohľadu !!!
    Ty a kamaráti ste mladí , plní elánu žiť a užívať ...
    Susedovci na okolo môžu byť ale rodičia s malými deťmi , môžu to byť pracujúci na tie smeny ...v neposlednej miere sú aj susedia so zdravotnými problémami ...
    Chápeš , na čo narážam ???

    Spomínaš síce nejaké meranie , no silne pochybujem , že by prišiel niekto z Úradu mier a váh tie decibely merať , keď Ty poriadaš tie rozhovory .
    Dôkaz je predsa ten Domový poriadok , ktorý nespomína žiadne decibely , ale nadmerný hluk . Hlukom je v podstate predsa to všetko , čo sa vymyká z tej bežnej dennej činnosti .

    ......a ten dôkaz nadmernej hlučnosti ???
    Nechci radšej zažiť situáciu , keď niekomu puknú nervy a ako dôkazový materiál bude slúžiť lekárska správa a podanie udania na políciu...napadnutie s následnym ublížením na zdraví ...

    Ozaj , len tak mimochodom ...ono sa zlé zvykne aj odplácať ...

    Rušenie nočneho kľudu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.