Zavrieť

Porady

uhrada v PU

prebrarala som PU, kde mi ostala v pociat.stave pohladavka na 42000. tereaz pri odsuhl. pohl. a záv. nam potvdrili, že oni to evidujú ako zaplatené. Ako to odúčtovať ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Manual je offline (nepripojený) Manual

    Manual
    eviketa
    prebrarala som PU, kde mi ostala v pociat.stave pohladavka na 42000. tereaz pri odsuhl. pohl. a záv. nam potvdrili, že oni to evidujú ako zaplatené. Ako to odúčtovať ?
    Evi, a uviedli akým dokladom to bolo zaplatené ? Hotovosť, BV ?

    Paula je offline (nepripojený) Paula

    Paula
    eviketa
    prebrarala som PU, kde mi ostala v pociat.stave pohladavka na 42000. tereaz pri odsuhl. pohl. a záv. nam potvdrili, že oni to evidujú ako zaplatené. Ako to odúčtovať ?
    Mala som taký prípad. Poslali sme odberateľovi žiadosť/prosbu o zaslanie kópie nášho príjmového pokl. dokladu o úhrade pohľadávky. Ak vám sedí zostatok v banke, platba mohla prebehnúť len v hotovosti.
    Iný prípad v prevzatom účtovníctve som mala ten, kde úhrada pohľadávky figurovala síce na bežnom účte, ale v konkrétnej faktúre nebola zachytená . Saldo na 311 ti sedí so zostatkom v knihe faktúr?
    Naposledy upravil Paula : 18.03.06 at 06:16

    eviketa je offline (nepripojený) eviketa

    eviketa
    Všetký ďakujme - idem pýtať doklad, ako to mali zaplatené. Prajem pekne pracovné dopoludnie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.