Zavrieť

Porady

Ako ste pridali obrázok, ktorý sa Vám zobrazuje v príspevkoch?

Jedná sa o obrázok vedľa mena -avatar
Naposledy upravil jobobe : 03.11.13 at 10:52
kopretinka ale avatar je iná vec,pýtal si sa pôvodne na obrázok v príspevku
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Žabinka je offline (nepripojený) Žabinka

    Žabinka
    nastavenia-môj profil-upraviť moje foto

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    žabinka,avalík, misoft neviem ako to vidíte Vy, ale ja tam vidím možnosť zmeny môjho obrázku v profile, a nie zmenu avataru (OKO vedľa mena)
    avatar.jpg  
    7 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    misoft Holka zlatá - veď obrázok v profile = avatar. Kukni sa na môj "obrázok" - nie je to fotka, je to avatar. A ak si miesto toho hodíš svoju fotku - bude tam.
    alla66 Nemyslím...., pri starom nastavení Porady bolo potrebné extra nahrať fotku v profile a fotku avataru. Iba ak by v novom prevedení bol obrázok profilu rovnaký ako avatar. Menil si fotku nedávno?
    misoft Máš tam len dve možnosti - z netu zadaním URL adresy obrázku a z PC. Je to všetko v profile - teda profilová fotka /obrázok/ikona = aj avatar. Pozri - zmenil som profilovú fotku. Zmenil sa i avatar.
    Valcake ..no toto? ..misoft sa zmenil...možno po novom je to inak..hm??
    misoft Hehehe - a zase som sa vrátil späť. Aké ľahké, aké jednoduché......
    Žabinka v starej porade bola možnosť dvoch obrázkov.. tiež ma to prekvapilo, keď som si menila môj obrázok, že sa mi zmenili oba obrázky na žabušku.. takže v súčasnosti je len jeden obrázok..
    misoft Žabík - áno vtedy to tak bolo - a "žralo" to veľa miesta na serveri - predsa len v profile DVA obrázky (profilový + avatar) - teraz je jeden - profilový = avatar.
      zbaliť

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    jobobe má obrázok v profile. Chcel by podľa mňa zmeniť tú "prázdnu hlavu"myslím to v dobrom pri svojom nicku.
    Pravdu povediac už som úplne zabudla ako som ja tam dala V..
    Viem, že alla mi pomohla. Bolo treba zmenšiť, nahrať ...a vysvetľujte vy, lebo ho domotám

    kopretinka je offline (nepripojený) kopretinka

    kopretinka
    ono to išlo aj priamo v komente,bez editácie,ale táto možnosť mi už nefunguje,nechce sa mi to robiť cez editáciu.lebo to najprv musím nahrať na poradu a až potom do príspevku
    avatara cez úpravu profilu,poklikaj si tam .....

    Ako ste pridali obrázok, ktorý sa Vám zobrazuje v príspevkoch?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.